Mary Kay TimeWise Targeted-Action Eye Revitalizer Review

Mary Kay TimeWise Rewitalizator pod oczy o ukierunkowanym działaniu - przegląd

Jestem przekonana, że jeśli martwisz się tylko o linie i zmarszczki, wiesz - o ogólne sprawy związane ze starzeniem się skóry, to dedykowany krem pod oczy nie jest szczególnie potrzebny. Dobry krem przeciwzmarszczkowy i krem z filtrem przeciwsłonecznym z całkowitą ochroną powinny być wszystkim, czego potrzebujesz. Jeśli jednak, jak wielu z nas, cierpi z ciemnymi kręgami, opuchlizny lub worki pod oczami, a następnie przez wszystkich środków, należy użyć czegoś, aby rozwiązać te problemy.

Mary Kay TimeWise Targeted-Action Eye Revitalizer jest jedną z opcji. Wykorzystuje on naukowo opracowaną kombinację składników botanicznych i chemicznych do zwalczania specyficznych czynników, które powodują ciemne kręgi i opuchliznę, które tak często wpływają na skórę wokół oczu. Jest bezzapachowy i został przebadany klinicznie pod kątem skóry wrażliwej. W niezależnych testach 7 na 10 kobiet twierdzi, że po 2 tygodniach ich cienie i opuchlizna były mniej widoczne.

Składniki i sposób działania rewitalizatora pod oczy Mary Kay TimeWise o ukierunkowanym działaniu

Główne kluczowe składniki w formule Mary Kay TimeWise Targeted-Action Eye Revitalizer są wymienione na stronie produktu na stronie internetowej. Są to:

    Citrus Peel, który jest przeciwutleniaczem, który walczy z uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki ze słońca i innych elementów środowiska. To działa, aby wyeliminować ciemne kręgi pod oczami. Ekstrakt z ogórka łagodzi i uspokaja skórę, a także pomaga zmniejszyć opuchliznę. Wyciąg z nasion owsa również koi skórę i zmniejsza podrażnienia wywołane czynnikami środowiskowymi. Gotu Kola, który odżywia i tonizuje skórę oraz pomaga chronić ją za pomocą naturalnej bariery ochronnej. Innym ważnym efektem jest to, że zwiększa mikrokrążenie, co pomaga zapobiegać gromadzeniu się nadmiaru płynów pod skórą.

Serum Mary Kay TimeWise Targeted-Action Eye Revitalizer aplikuje się pod oczy za pomocą rollera. Należy zacząć od wewnętrznego kącika i rozprowadzić je w kierunku zewnętrznego kącika. Następnie delikatnie wklepuje się je palcem serdecznym. Nakłada się je z uczuciem chłodu i ukojenia.

Mary Kay TimeWise Rewitalizator pod oczy o ukierunkowanym działaniu Plusy i minusy

Rozumiejąc, że istnieją zarówno pozytywne, jak i negatywne aspekty prawie wszystkich rzeczy, będziemy wymieniać niektóre z nich dla tego produktu, aby pomóc Ci lepiej poczuć, czy powinieneś go używać, czy nie.

Zalety Mary Kay TimeWise Rewitalizator pod oczy o ukierunkowanym działaniu

    To uczucie chłodu i ukojenia. Czynniki tworzące film tymczasowo wygładzają linie i zmarszczki. Możesz wypróbować przed zakupem u konsultantki Mary Kay.

Wady rewitalizatora pod oczy Mary Kay TimeWise o ukierunkowanym działaniu

    Mary Kay TimeWise Targeted-Action Eye Revitalizer opinie są bardzo mieszane, z wielu zdecydowanie negatywne. Istnieje kilka komentarzy tam o tym, jak to pachnie okropnie. Niektórzy klienci stwierdzili, że rollerball nie powiedzie się, powodując produkt do zmarnowania.

Gdzie kupić Mary Kay TimeWise Ukierunkowane Działanie Eye Revitalizer

Możesz kupić Mary Kay TimeWise Targeted-Action Eye Revitalizer online na stronie internetowej Mary Kay lub Amazon. Na stronie internetowej, .34 oz rolki kosztuje 35 dolarów. Widzieliśmy go na Amazon za 14 dolarów, więc byłoby to znaczne oszczędności. Oczywiście, można również uzyskać go od konsultanta Mary Kay. Jeśli to zrobisz, prawdopodobnie będziesz w stanie go przetestować, więc będziesz miał lepsze wyobrażenie o tym, co dostajesz przed zakupem.

Wnioski

Wiemy, jak ważne jest dla niektórych z nas, aby znaleźć coś, co rozwiązuje te kłopotliwe problemy z oczami. Mary Kay TimeWise Targeted-Action Eye Revitalizer z pewnością ma na celu to zrobić, ale z tego co możemy powiedzieć, to nie spełnia oczekiwań. Najwyraźniej, nawet jeśli można żołądka zapach, nie znajdziesz wiele anti-aging sukces z tym rzeczy.

Czy używałaś Mary Kay TimeWise Targeted-Action Eye Revitalizer? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D