Yes To Blueberries Age Refresh Kuracja ujędrniająca pod oczy Recenzja

Tak To Borówki Odświeżająca Kuracja Ujędrniająca Pod Oczy Przegląd

Reklama Yes To Blueberries Age Refresh Eye Firming Treatment mówi, że powinnaś "przygotować się na mrugnięcie okiem i bycie ukaraną!". Cóż, mamy nadzieję, że to prawda! Ważne jest, aby krem pod oczy dbał o specyficzne problemy skóry wokół oczu, a utrata elastyczności jest jednym z nich. Dlatego właśnie wybraliśmy ten krem, aby porozmawiać o nim dzisiaj. To i pozytywne buzz słyszeliśmy o nim ostatnio od niektórych z naszych czytelników.

Yes To Blueberries Age Refresh Eye Firming Treatment obiecuje ujędrnić delikatną skórę wokół oczu. Jest bogaty w ważne antyoksydanty i pomaga zmniejszyć widoczność zmarszczek i linii mimicznych poprzez podnoszenie i ujędrnianie skóry. W ostatnim badaniu wykazano, że Yes To Blueberries Age Refresh Eye Firming Treatment zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek w ciągu zaledwie 7 dni, a wskaźnik zadowolenia użytkowników wynosi 95%. Dowiedzmy się więc, co wchodzi w skład tego pozornie udanego produktu.

Składniki kuracji Yes To Blueberries Age Refresh Eye Firming Treatment i sposób ich działania

Istnieje oczywisty składnik podpisu w pracy tutaj:

    Borówki stanowią bogate źródło przeciwutleniaczy, takich jak witamina C i antocyjany, które pomagają zwalczać wolne rodniki, które mogą wyrządzić tak wiele szkód w strukturze naszej skóry.

Innymi ważnymi składnikami są:

    Kwiat Paracresy, który, jak udowodniono, sprawia, że skóra staje się gładsza i przywraca jej młodość poprzez redukcję drobnych zmarszczek w ciągu zaledwie 28 dni. Nawilża delikatną skórę wokół oczu, aby ją podnieść i ujędrnić, zmniejszając widoczność linii i kurzych łapek. Wosk pszczeli, który pomaga skórze zatrzymać wilgoć, dzięki czemu staje się ona bardziej miękka i elastyczna. Oliwa z owoców oliwek, która pomaga regenerować komórki skóry, a także wiąże wilgoć w skórze.

Stosuj Yes To Blueberries Age Refresh Eye Firming Treatment rano i wieczorem, nakładając go palcem serdecznym wokół kości oczodołu. Będziesz chciała użyć palca serdecznego, ponieważ w naturalny sposób wywiera on mniejszy nacisk, co oznacza mniejsze ściągnięcie skóry.

Plusy i minusy Yes To Blueberries Age Refresh Eye Firming Treatment

Zalety Yes To Blueberries Age Refresh Eye Firming Treatment

    Jest stosunkowo niedrogi. Istnieje mnóstwo pozytywnych Yes To Blueberries Age Refresh Eye Firming Treatment opinii od klientów, którzy kochają go i uważają, że sprawia, że ich oczy wyglądają świetnie. Nieprzezroczysty dozownik pompy utrzymuje składniki świeże i skuteczne.

Wady Yes To Blueberries Age Refresh Eye Firming Treatment

    Zawiera zapach, który może być drażniący dla skóry, zwłaszcza wokół oczu. Niektórzy klienci mówią, że idzie na tłuste, co może nie działać dobrze pod makijaż.

Gdzie kupić

Możesz kupić Yes To Blueberries Age Refresh Eye Firming Treatment online lub w sklepach takich jak Ulta i Walgreens. Pompa ½ uncji zachowuje dla 19,99 dolarów, ale widziałem ceny tak niskie, jak 16,99 dolarów, więc będziesz chciał się rozejrzeć.

Wniosek

Tak To Blueberries Age Refresh Eye Firming Treatment jest dobry antyoksydacyjny bogaty przeciwstarzeniowy krem dla każdego miejsca na twarzy. Moim jedynym problemem jest to, że nie rozwiązuje on problemów z oczami, takich jak cienie i opuchlizna. Jeśli jednak chcesz mieć szybki krem pod oczy z ważnymi przeciwutleniaczami, Yes To Blueberries Age Refresh Eye Firming Treatment jest świetnym wyborem.

Czy stosowałeś już Yes To Blueberries Age Refresh Eye Firming Treatment? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D