Konkurs

Praca wizażysty wiąże się z nieustającym rozwojem swoich umiejętności i poszukiwaniem nowinek. Trzeba podążać za nowymi trendami i dostosowywać się do potrzeb rynku. Aktualnie właśnie makijaż mineralny jest takim wyzwaniem, z którym muszą zmierzyć się wizażyści. Ze względu na stale rosnące zainteresowanie klientek kosmetykami mineralnymi, koniecznością jest zapoznanie się z tym tematem i w teorii, i w praktyce. Nie jest łatwo zdobyć tę wiedzę, ponieważ specjalistów w tej dziedzinie jest niewielu. Posiadając odpowiednią wiedzę i doświadczenie, z radością podzielimy się nimi, z osobami chcącymi podjąć to wyzwanie.

Konkurs ten ma na celu przybliżyć ideą makijażu mineralnego, który jest idealnym rozwiązaniem jako bezpieczny, nie szkodzący cerze makijaż na co dzień. Należy zwrócić uwagę, że dostępne w drogeriach kosmetyki zwane mineralnymi  mogą posiadać jedynie część  składu w postaci minerałów. Dlatego bardzo ważne jest, aby zwracać uwagę na skład, tylko w ten sposób mamy gwarancję, że wybieramy produkty, które nie są szkodliwe dla cery. Zasada jest bardzo prosta im mniej składników w opisie tym lepiej.

Chcąc optymalnie wesprzeć działalność wizażystów biorących udział w konkursie, do naszej akcji przyłączył się profesjonalista w dziedzinie wizażu Pan Daniel Sobieśniewski, który objął  Honorowym Patronatem Konkursu „Piękna Naturalnie”.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, który jest swoistą okazją do zaproponowania makijażu swojego autorstwa na lato 2015. Zwycięzca otrzyma atrakcyjne nagrody ufundowane przez Sponsorów konkursu: Earthnicity Minerals, Dr. Belter oraz Hurtowni Cambella Make up, a także prezentację swojej osoby oraz makijażu konkursowego w prestiżowym magazynie dla wizażystów E-makijaż. Dodatkowo istnieje możliwość uzyskania Certyfikatu potwierdzającego umiejętności w wykonywaniu makijażu mineralnego i sposobność „wyróżnienia” się spośród konkurencji.

Zgłoś się do konkursu i wygraj artykuł  promujący Twoją osobę w prestiżowym magazynie oraz kuferek pełen kosmetyków!

makijaż mineralny

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D