Recenzja kremu pod oczy ProVectin Plus - Czy to działa?

ProVectin Plus - przegląd

Obszar wokół oczu jest jednym z pierwszych miejsc, w których pojawiają się oznaki starzenia, dlatego wielu producentów opracowuje produkty mające na celu zakamuflowanie lub usunięcie tych widocznych linii i zmarszczek. Krem pod oczy ProVectin Plus ma spełniać obie te funkcje, a także minimalizować cienie i opuchliznę wokół oczu. Reklamuje się jako niedroga alternatywa dla StriVectin, innego kremu pod oczy, który kosztuje co najmniej dwa razy więcej. Czy ProVectin Plus działa?

ProVectin - jego składniki i sposób działania

ProVectin jest sprzedawany pod marką Skin Essentials, ale nie ma zbyt wielu informacji na temat tej firmy. Wiemy, że produkuje ona kilka produktów do pielęgnacji skóry o działaniu przeciwstarzeniowym pod nazwą ProVectin i że można je nabyć w lokalnych sklepach Walgreens lub w sklepie internetowym Walgreens.

Walgreens udostępnia stronę internetową, na której można znaleźć pewne informacje na temat tego kremu pod oczy. Znajduje się tam pełna lista składników i kilka bardzo pozytywnych opinii klientów. Na stronie brakuje jednak jakichkolwiek klinicznych dowodów na to, jak i dlaczego ten produkt działa, nie ma też zdjęć przed i po jego zastosowaniu.

Składniki zawierają długi szereg naukowo brzmiących nazw. Zawiera on kombinację peptydów i składników roślinnych, a niektóre z nich, takie jak kwas hialuronowy, są dobrze znanymi środkami do leczenia starzejącej się skóry.

Produkt jest podobno hipoalergiczny i bezzapachowy. Spośród wszystkich opinii klientów, które przeczytałam, tylko jeden stwierdził, że stosowanie produktu ProVectin wywołało u niego jakiekolwiek podrażnienia skóry.

ProVectin należy nakładać obficie na skórę wokół oczu 2-3 razy dziennie. Można go stosować z makijażem lub bez. Mówi się, że wiele kobiet odczuwa rezultaty niemal natychmiast, a inne twierdzą, że w ciągu około tygodnia można zauważyć znaczną poprawę wyglądu skóry, drobne zmarszczki cofają się, opuchlizna zmniejsza się, a ciemne cienie stają się niemal niewidoczne.

Gdzie można kupić ProVectin Plus

ProVectin Plus można kupić na stronie Walgreens.com lub w sklepach detalicznych Walgreens w cenie 19,99 USD za 1 uncję. Jest on również dostępny na innych stronach internetowych, ale zazwyczaj kosztuje tam więcej. To ma sens, aby kupić go w najtańszym, najbardziej dogodnym miejscu.

ProVectin Plus Plus

    Przystępna cena Zawiera kwas hialuronowy Można kupić w lokalnych sklepach Walgreens Pozytywne opinie klientów Dostępne pełne składniki Hipoalergiczny i bezzapachowy

Wady ProVectin Plus

    Brak dowodów na przeprowadzenie badań klinicznych Niewiele informacji na temat producenta 100% gwarancji, ale nie podano danych kontaktowych do jej zwrotu

Nasze wnioski

ProVectin jest łatwy do znalezienia i niedrogi do kupienia w lokalnym sklepie Walgreens lub na ich stronie internetowej. Chociaż niewiele wiadomo o producencie ProVectin i nie są dostępne żadne badania kliniczne, wydaje się, że warto spróbować tego produktu. ProVectin kosztuje znacznie mniej niż podobne produkty, a opinie o nim pozwalają mi wierzyć, że ma potencjał. Nawet jeśli nie będziesz mogła go zwrócić, stracisz mniej pieniędzy, jeśli nie zadziała, niż gdybyś kupiła droższe produkty, które nie są skuteczne.

Czy próbowałaś już kremu pod oczy ProVectin Plus? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D