Neutrogena Ageless Intensives Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z głębokimi zmarszczkami - recenzja

Neutrogena Ageless Intensives Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z głębokimi zmarszczkami Przegląd

Jeśli chodzi o marki drogeryjne do pielęgnacji skóry, Neutrogena jest wśród najlepszych. Mają jedne z najlepszych, najbardziej skutecznych formuł i pomijają wiele wypełniaczy, które można znaleźć w niektórych innych markach (które pozostaną bezimienne). Więc kiedy szukaliśmy kremu pod oczy, aby porozmawiać o Neutrogena Ageless Intensives Anti-Wrinkle Deep Wrinkle Eye Cream był łatwym wyborem. Wystarczy, aby ostrzec cię chociaż, idziemy do tego przeglądu z wysokimi oczekiwaniami wielkiej wartości dla pieniędzy, więc ten krem pod oczy Neutrogena może lub nie może zrobić stopień.

Oto co Neutrogena Ageless Intensives Anti-Wrinkle Deep Wrinkle Eye Cream mówi, że może zrobić. Wypełnia i wygładza linie i zmarszczki, jednocześnie odsłaniając świeżą, zrewitalizowaną skórę. W testach konsumenckich 95% osób zauważyło zmniejszenie liczby drobnych zmarszczek spowodowanych mrużeniem oczu, 45% osób zauważyło zblednięcie cieni pod oczami, 64% osób zauważyło mniejszą opuchliznę, a 59% osób zauważyło znaczną redukcję głębokich zmarszczek i kurzych łapek.

Neutrogena Ageless Intensives Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z głębokimi zmarszczkami Składniki i ich działanie

W kremie Neutrogena Ageless Intensives Anti-Wrinkle Deep Wrinkle Eye Cream jest naprawdę tylko kilka kluczowych składników, ale dość dobrze pokrywają one spektrum pielęgnacji.

  • Kwas hialuronowy przyciąga i wiąże się z wodą, aby spulchnić zmarszczki, dzięki czemu stają się one mniej widoczne. Utrzymuje również odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Retinol SA pobudza obrót komórek skóry, dzięki czemu stale odsłaniasz swoją najlepszą skórę. SA to skrót od Sustained Action, dzięki czemu zapewnia korzyści przez cały dzień i noc. Alantoina, masło Shea i skwalen odżywiają, łagodzą i chronią skórę. Witamina E i wyciąg z nasion owsa zapewniają skórze ochronę antyoksydacyjną przed szkodliwym działaniem czasu i środowiska.

Neutrogena Ageless Intensives Anti-Wrinkle Deep Wrinkle Eye Cream należy stosować codziennie rano i/lub wieczorem po oczyszczeniu skóry. Nałóż kilka kropek i wklep aż do wchłonięcia.

Neutrogena Ageless Intensives Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z głębokimi zmarszczkami Plusy i minusy

Zalety Neutrogena Ageless Intensives Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z głębokimi zmarszczkami

  • Większość opinii na temat kremu Neutrogena Ageless Intensives Anti-Wrinkle Deep Wrinkle Eye Cream jest przychylna, zwłaszcza że świetnie sprawdza się w przypadku drobnych linii i zmarszczek. Nieprzezroczyste opakowanie w tubie utrzymuje aktywne składniki w nienaruszonym stanie. Jest w rozsądnej cenie. Zawiera dobrą mieszankę składników przeciwstarzeniowych.

Wady Neutrogena Ageless Intensives Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z głębokimi zmarszczkami

  • Niektórzy użytkownicy zauważyli, że Neutrogena Ageless Intensives Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z głębokimi zmarszczkami jest drażniący, najprawdopodobniej z powodu retinolu.

Gdzie kupić

Neutrogena Ageless Intensives Anti-Wrinkle Deep Wrinkle Eye Cream cieszy się szeroką dostępnością. Można go znaleźć w drogeriach, takich jak CVS, wszystko sklepy, takie jak Walmart i Target, jak również online na stronie Neutrogena i wiele innych. Tubka o pojemności ½ uncji kosztuje 18,99 dolarów. Ceny mogą się nieznacznie różnić w zależności od sprzedaży i gdzie spojrzeć.

Wniosek

Za tę cenę, Neutrogena Ageless Intensives Anti-Wrinkle Deep Wrinkle Eye Cream nie zawodzi. Recenzje są w przeważającej większości pozytywne, z wyjątkiem kilku klientów, którzy doświadczyli podrażnienia. Jeśli jesteś wrażliwa na retinol, to prawdopodobnie nie jest to produkt dla Ciebie. Jeśli nie, nie widzimy powodu, aby nie spróbować Neutrogena Ageless Intensives Przeciwzmarszczkowy Krem pod Oczy z Głębokimi Zmarszczkami.

Więcej na: http://cherrybeauty.pl

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D