Recenzja nawilżającego kremu pod oczy Bobbi Brown - czy rzeczywiście nawilża?

Bobbi Brown Nawilżający krem pod oczy - przegląd

Nawilżający krem pod oczy Bobbi Brown Hydrating Eye Cream został opracowany jako krem nawilżający, którego zadaniem jest przygotowanie skóry wokół oczu do nałożenia korektora. Cel tego produktu kosmetycznego jest podwójny: utrzymać świeży i zdrowy wygląd oczu oraz utrzymać efekt korektora przez długi czas. Jednak, choć szum wokół Bobbi Brown Hydrating Eye Cream wydaje się być dość duży, nie wszyscy, którzy go wypróbowali, twierdzą, że sprawdza się w ich przypadku.

Bobbi Brown Hydrating Eye Cream zawiera olejki emoliencyjne, które wchłaniają się w skórę, pozostawiając ją gładszą i lepiej wyglądającą. Nie wspomniano o żadnych badaniach dotyczących jego działania, ale ze względu na dużą liczbę pozytywnych recenzji od niezależnych użytkowników, warto spróbować.

Jak działa nawilżający krem pod oczy Bobbi Brown?

Bobbi Brown Hydrating Eye Cream jest oparty na składnikach ziołowych, których rolą jest nawilżenie i ukojenie okolic oczu, aby utrzymać je świeższe i zdrowsze przez 24 godziny lub dłużej. Producent zaleca stosowanie tego kremu przed nałożeniem korektora i makijażu z samego rana, ponieważ może on również pomóc w utrzymaniu makijażu przez dłuższy czas.

Należy wspomnieć, że Bobbi Brown Hydrating Eye Cream zawiera ekstrakty z aloesu i oczaru wirginijskiego, ważne dla łagodzenia podrażnionej skóry. Olejki jojoba i awokado pomagają nawilżyć skórę i nawodnić ją. Podsumowując, Bobbi Brown Hydrating Eye Cream jest skierowany do osób, które chcą mieć lepiej nawilżoną i nawodnioną skórę przed nałożeniem makijażu.

Bobbi Brown Nawilżający krem pod oczy - zalety

    Zawiera składniki ziołowe Jest bezpieczny w użyciu Wydaje się, że działa w większości przypadków

Bobbi Brown Nawilżający krem pod oczy Wady

    Jest to dość specjalistyczny krem, ponieważ tylko nawilża i nie koryguje żadnych problemów skórnych, takich jak zmarszczki lub plamy Niektóre opinie mówią, że produkt nie jest wart swojej ceny Nie wspomniano o żadnych testach dotyczących jego działania

Gdzie kupić Bobbi Brown Nawilżający krem pod oczy?

Bobbi Brown Hydrating Eye Cream można kupić bezpośrednio na stronie producenta. Możesz również kupić Bobbi Brown Hydrating Eye Cream u sprzedawców internetowych, takich jak Sephora. Bobbi Brown Hydrating Eye Cream jest również sprzedawany w tradycyjnych sklepach.

Rekomendacja

Nawilżający krem pod oczy Bobbi Brown ma za zadanie nawilżyć skórę wokół oczu, aby makijaż, a w szczególności korektor, utrzymał się dłużej. Ponieważ jednak nie przeprowadzono żadnych badań dotyczących jego działania, jedyne opinie na jego temat można uzyskać na podstawie osobistych recenzji.

Podczas gdy większość z nich wskazuje, że Bobbi Brown Hydrating Eye Cream działa bez zarzutu, pojawiają się głosy, że krem nie jest niczym szczególnym. Najlepiej jest wypróbować próbkę Bobbi Brown Hydrating Eye Cream i przekonać się, jak naprawdę działa ten produkt w Twoim przypadku i czy robi to, co reklamuje.

Czy stosowałaś/eś nawilżający krem pod oczy Bobbi Brown? Jeśli tak, zostaw swoją opinię poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D