PurMinerals Tone Up Total Eye Fitness Review

PurMinerals Tone Up Total Eye Fitness Przegląd

Jest to krem pod oczy, który twierdzi, że może zrobić wszystko. PurMinerals Tone Up Total Eye Fitness podnosi i ujędrnia skórę pod oczami, zmniejsza drobne linie i zmarszczki, rozjaśnia cienie i redukuje opuchliznę. Teraz to jest dokładnie to, czego chcemy od naszych kremów pod oczy, więc byliśmy zaintrygowani na tyle, aby przyjrzeć się bliżej.

Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważyliśmy był wszystkie wielkie PurMinerals Tone Up Total Eye Fitness opinie. Oto niektóre z tego, co widzieliśmy:

    "To było zbyt łatwe, aby zakochać się w tym produkcie". "To jest najlepszy (krem pod oczy), jaki miałam okazję używać". "W ciągu kilku użyć sprawia, że oczy wyglądają na mniej zmęczone, szeroko otwarte i jędrne".

Więc naturalnie, chcieliśmy wiedzieć, co wchodzi w skład tego produktu.

PurMinerals Tone Up Total Eye Fitness Składniki i jak one działają

Pierwszym składnikiem, o którym musimy porozmawiać, jest opatentowany kompleks mineralny Dermafit Mineral Complex-Tone Up, który zapewnia nawilżenie, stymulację i ochronę antyoksydacyjną, a wszystko po to, aby poprawić wygląd skóry pod względem zmarszczek i szorstkiej, suchej skóry. Kompleks ten został przebadany klinicznie i wykazano, że zwiększa nawilżenie o 66%, zmniejsza szorstkość skóry o 60% i minimalizuje głębokość zmarszczek o 50%.

Dodatkowo PurMinerals Tone Up Total Eye Fitness zawiera:

    Niacynamid (Witamina B3), który jest składnikiem komunikującym komórki, który buduje kolagen i naprawia tkankę łączną skóry. Hialuronian sodu, który spłyca głębokie zmarszczki i linie mimiczne. Puder perłowy zapewnia odrobinę luminescencji, aby rozproszyć światło i sprawić, że cienie pod oczami staną się (chwilowo) jaśniejsze.

Formuła kremu zawiera również kanadyjską glinkę koloidalną. Jest to swego rodzaju składnik charakterystyczny dla PurMinerals, choć nie jesteśmy pewni, dlaczego znalazł się w tym kremie pod oczy.

PurMinerals Tone Up Total Eye Fitness Plusy i minusy

Zalety PurMinerals Tone Up Total Eye Fitness

    Zawiera szereg składników, które są dobre dla skóry. Ma mnóstwo przeciwutleniaczy. Zdecydowana większość recenzji PurMinerals Tone Up Total Eye Fitness jest pozytywna. Opakowanie pompy będzie utrzymać integralność antyoksydantów.

Wady PurMinerals Tone Up Total Eye Fitness

    To jest trochę drogie.

Gdzie kupić

Można znaleźć PurMinerals Tone Up Total Eye Fitness w Ulta i w niektórych domach towarowych Dillard. Można go również kupić online na stronie internetowej PurMinerals lub Skinstore.com. Pompka ½ uncji kosztuje 37 dolarów.

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, musimy polecić, aby spróbować PurMinerals Tone Up Total Eye Fitness. Wyniki kliniczne są całkiem dobre i słowo usta jest wielki. Oczywiście zawsze jest szansa, że po prostu nie będzie go lubię. Ponieważ nie każdy ma czterdzieści dolarów, aby wyrzucić na coś, czego nie użyją, powiedziałbym głowy do sklepu Ulta, jeśli masz jeden i dać mu spróbować pierwszy.

Czy używałeś PurMinerals Tone Up Total Eye Fitness? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D