Dusa i Kamen Rose Quartz Twarzowy Toner - recenzja

Używanie toniku do twarzy jest ważnym krokiem w rutynowej pielęgnacji skóry niemal każdego człowieka. Toników do twarzy używa się zazwyczaj po umyciu twarzy środkiem oczyszczającym i uzyskaniu czystej i świeżej skóry.

Tonery doskonale nadają się do regularnego stosowania, ponieważ w zależności od rodzaju używanego toniku, mogą być korzystne dla Twojej skóry na wiele różnych sposobów. Ale nie wszystkie tonery są jednakowe i tak wiele konwencjonalnych tonerów do twarzy dostępnych na rynku jest wypełnionych wieloma toksycznymi składnikami i substancjami chemicznymi.

Tonery z ostrymi składnikami i alkoholem mogą sprawić, że Twoja twarz poczuje się sucha, podrażniona, swędząca, może usunąć wszystkie naturalne olejki i nie tylko.

Dzięki Tonikowi do twarzy Dusa i Kamen's Rose Quartz Facial Toner, nie musisz się martwić tymi powszechnymi problemami, ponieważ działa on bardziej jak nawilżające serum niż toner do usuwania.

Przyjrzyjmy się składnikom tego tonera do twarzy, korzyściom płynącym ze stosowania różanego kwarcowego toneru do twarzy oraz naszym ogólnym poglądom na temat produktu, zarówno dobrym jak i złym.

Składniki

Ten tonik do twarzy wykorzystuje naturalne i zdrowe składniki, które można uprzejmie stosować w naturze, co nam się naprawdę podoba.

Zawiera 5% witaminy B5, która reguluje produkcję sebum w skórze, pomaga oczyszczać pory, a także zapobiega stanom zapalnym skóry. Może również pomóc wzmocnić barierę ochronną skóry poprzez wiązanie wilgoci z tłuszczem w skórze. B5 jest również idealna do zwiększenia produkcji kolagenu, który pomaga zwalczać oznaki starzenia, drobne linie i zmarszczki.

Wyciąg z lotosu jest niezwykle nawilżający dla Twojej skóry, pozostawiając ją nawilżoną, gładką i jedwabistą. Działa ściągająco na skórę i walczy z obecnymi i przyszłymi objawami trądziku.

Kwarc różany jest oczywiście zawarty w tym różowym toniku do twarzy! Ponownie, kwarc różany jest zawarty w tym toniku, aby nie tylko przywrócić równowagę toniku, ale także zrównoważyć Twoją skórę. Sprawia, że Twoja skóra staje się bardziej promienna dzięki doskonałej ilości naturalnego blasku.

Korzyści

Ten różany kwarcowy toner do twarzy ma wiele zalet. Jedną z najlepszych rzeczy jest to, że jest bardziej jak serum niż toner, zarówno w korzyści i spójności tonera.

Formuła jest super gładka, jedwabista, lekka i nawilżająca na skórze, gdy ją stosujesz. Nie powoduje uczucia ciężkości ani tłustości na skórze i nie ma żadnego z tych efektów pieczenia, które występują w przypadku wielu ostrych toników.

Tonik ten jest świetny do stosowania, jeśli masz wrażliwą skórę, ponieważ jest on tak niedrażniący i delikatny dla skóry. Jeśli cierpisz na trądzik lub odłamki, zwłaszcza trądzik, który staje się bolesny, czerwony i stan zapalny, składniki zawarte w tonerze, takie jak wyciąg z zielonej herbaty, witamina B5 i wyciąg z lotosu, naprawdę uspokoją skórę i stan zapalny. Składniki te są również bardzo korzystne dla kontroli produkcji sebum - główny czynnik odpowiedzialny za trądzik i krosty.

Tonik pomoże również kontrolować połysk, co jest świetne dla osób zmagających się z tłustą skórą. Ponieważ składniki te również oczyszczają i wygładzają skórę, Twoja cera będzie wyglądać bardziej równomiernie, będzie mniej zaczerwieniona, a także będzie wyglądać gładko i bardziej młodzieńczo.

Pamiętaj, że najlepsze rezultaty i najlepsze samopoczucie na skórze uzyskasz po nałożeniu tego toniku na lekko wilgotną twarz zaraz po oczyszczeniu.

Jak stosować

Użycie tonera do twarzy nie może być prostsze. Będziesz używać tonera na twarzy po oczyszczeniu twarzy zmyciem. Będziesz chciał, aby Twoja skóra była lekko wilgotna po nałożeniu toneru, ponieważ znacznie ułatwia on równomierne rozprowadzanie toneru po twarzy i pracę w skórze. Nie wspominając już o tym, że stosowanie tego procesu pozwoli również zaoszczędzić tonik. W efekcie końcowym nie będziesz zużywać tak dużo produktu.

Będziesz chciała wypompować dwie porcje toneru na dłoń, a następnie nałożyć go na twarz i szyję, jeśli chcesz, aż do równomiernego rozprowadzenia toneru. Niektóre osoby lubią również stosować tonery do twarzy, pompując toner na wacik lub płatek kosmetyczny, a następnie przeciągając miękką bawełnę po twarzy. Ta opcja nakładania tonera jest również bardzo dobra.

Z tonerem do twarzy, będziesz chciał uniknąć super wrażliwej okolicy oczu w celu uniknięcia wszelkich możliwych podrażnień, które mogą wystąpić. Po użyciu toneru i dla uzyskania najlepszych rezultatów, będziesz chciała zastosować ultra-kojący, wygładzający i nawilżający olejek do twarzy!

Myśli końcowe

Ogólnie rzecz biorąc, ten toner do twarzy ma wiele wspaniałych zalet. Jest nietłusty, lekki i nie pozostawia uczucia tłustości ani ciężaru na skórze. Ponadto, dzięki nawilżającym właściwościom toniku, nie będzie on powodował nadmiernego napięcia i wysuszenia skóry po jego zastosowaniu.

Gruba szklana butelka z tonerem sprawia, że jakość produktu jest wysoka, a butelka z tonerem jest w rzeczywistości bardzo duża w porównaniu z większością innych tonerów dostępnych na rynku.

Życzymy sobie, aby pompa butelki została zaprojektowana nieco lepiej. Kiedy idziesz do pompowania tonera z butelki szklanej, to ma tendencję do wychodzenia naprawdę szybko i może rozpylać się wszędzie, jeśli nie jesteś ostrożny.

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D