Kiss My Face Eyewitness Eye Repair Creme - recenzja

Kiss My Face Eyewitness Eye Repair Creme - przegląd produktów

Jedną z głównych zalet linii produktów Kiss My Face jest to, że większość z tego, co wytwarzają jest naturalne i organiczne. Twórcy tej linii są wegetarianami, a cała marka ma swoje początki na farmie. Wszystko to składa się na wspaniałą historię, ale niekoniecznie na wspaniałą pielęgnację skóry. Do tego potrzebna jest świetna kombinacja składników połączonych w odpowiedni sposób.

Kiss My Face Eyewitness Eye Repair Creme twierdzi, że zwalcza wszystkie problemy skórne zwykle związane z okolicą oczu. Mówimy tu o opuchliźnie, drobnych liniach, kurzych łapkach i ciemnych obwódkach, a wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu bardzo potrzebnego nawilżenia i ulgi dla zmęczonych oczu. Jeśli to wszystko jest naturalne, w dobrej cenie, i może to wszystko zrobić, to liczymy na nas. Jeśli nie, przejdziemy do następnego pretendenta. Pierwszym miejscem, na które zwracamy uwagę, próbując określić skuteczność produktu, są jego składniki.

Kiss My Face Eyewitness Eye Repair Creme Składniki i jak działają

Kiss My Face Eyewitness Eye Repair Creme zaczyna się od ekstraktu z liści aloesu, który leczy i łagodzi zmęczone oczy. Kolejnych kilka składników na liście to hydratory, nawilżacze i emolienty, takie jak oliwa z oliwek, masło shea i gliceryna. Następnie Kiss My Face Eyewitness Eye Repair Creme dodaje naturalne składniki botaniczne, takie jak Euphrasia (rozjaśniająca skórę), skrzyp, ekstrakt z dzikiej róży i ekstrakt z jagód głogu. Wszystkie one działają jako przeciwutleniacze, a niektóre pełnią także inne funkcje. Witamina E jest również dodawana jako przeciwutleniacz. W formule znajduje się również palmitynian retinolu, który zwiększa obrót komórkowy skóry, aby odnowić jej wygląd, oraz kwas hialuronowy, który spłyca zmarszczki i linie.

Krem należy delikatnie rozprowadzić okrężnymi ruchami na skórze wokół oczu, zgodnie z ich konturem, rano i wieczorem.

Kiss My Face Eyewitness Eye Repair Creme Plusy i minusy

Zalety Kiss My Face Eyewitness Eye Repair Creme

    Jest całkowicie naturalny, organiczny i przyjazny dla wegan. Jest w przystępnej cenie. Opakowanie w formie tubki oznacza, że antyoksydanty pozostaną skuteczne dłużej. Większość recenzji Kiss My Face Eyewitness Eye Repair Creme, które czytamy, jest przychylna, szczególnie podkreślając stopień nawilżenia i sposób, w jaki rozwiązuje problem ciemnych kręgów.

Wady Kiss My Face Eyewitness Eye Repair Creme

    Niektóre składniki roślinne mogą być drażniące dla oczu lub wrażliwej skóry. Niektórzy recenzenci stwierdzili, że powodował on podrażnienia. Istnieją recenzje, które wspominają, że zapach jest zbyt silny.

Gdzie kupić

Możesz kupić Kiss My Face Eyewitness Eye Repair Creme online za pośrednictwem strony internetowej Kiss My Face lub jednego z wielu innych sprzedawców online. Jeśli chcesz kupić w sklepie, możesz spróbować w sklepach ze zdrową żywnością lub Walgreens. Tuba o pojemności ½ uncji kosztuje 19 dolarów.

Wniosek

Biorąc pod uwagę punkt cenowy, opakowanie i naturalny i organiczny charakter Kiss My Face Eyewitness Eye Repair Creme, zdecydowanie myślimy, że warto spróbować. Istnieje wiele dobrych składników dla każdego miejsca na twarzy. Jeśli okaże się, że podrażnia Twoje oczy, możesz skończyć tubkę na reszcie twarzy... a nawet na grzbietach dłoni.

Czy stosowałaś już Kiss My Face Eyewitness Eye Repair Creme? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

By Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D