Perricone Terapia okolic oczu - recenzja

Przegląd terapii okolic oczu Dr. Perricone

Jeśli na Twojej twarzy zaczynają pojawiać się pierwsze oznaki starzenia się, prawdopodobnie szukasz sposobów na odwrócenie tego trendu. Do wyboru masz wiele różnych kremów pod oczy, a większość z nich zapewnia o swojej skuteczności w dość imponujący sposób. Terapia okolic oczu Dr Perricone obiecuje zmniejszyć widoczność cieni pod oczami i zredukować opuchliznę, wygładzając jednocześnie drobne linie i zmarszczki. Są to dość duże obietnice. Czy Dr. Perricone spełnia te obietnice? Na stronie internetowej firmy, która jest łatwa do odnalezienia i dobrze zorganizowana, można znaleźć wiele produktów do pielęgnacji skóry oferowanych w ramach linii Perricone. Dowiedzmy się, czy zaawansowana terapia okolic oczu rzeczywiście działa.

Jak działa Terapia wokół oczu Dr. Perricone i składniki

Zgodnie z zaleceniami producenta terapię okolic oczu należy stosować codziennie, raz rano i raz wieczorem. Kwas alfa liponowy jest jednym z głównych składników preparatu Dr. Perricone Eye Area Therapy, a jego zadaniem jest ochrona komórek skóry oraz redukcja drobnych linii i zmarszczek, przy jednoczesnym udoskonaleniu struktury skóry. DMAE to składnik dodany w celu ujędrnienia skóry, która z upływem czasu traci elastyczność. W składzie znajduje się również ester witaminy C, który poprawia jędrność i zmniejsza przebarwienia. Wydawać by się mogło, że wszystkie te składniki w połączeniu tworzą produkt, który dobrze działa, ale czy tak jest naprawdę?

Zalety i wady Terapii wokół oczu Dr. Perricone

Przy wyborze kremu pod oczy ważne jest, aby wyjść poza powierzchowne stwierdzenia producenta i dowiedzieć się, co dokładnie sprawia, że produkt działa i czy jest to weryfikowane przez klientów.

Do zalet tego produktu należą:

    cytowane badania kliniczne wykazują znaczną redukcję przebarwień i opuchlizny Szereg składników naturalnych Silne chemicznie opracowane składniki aktywne

Wady tego produktu obejmują:

    Wygórowana cena 95 dolarów Wiele złych opinii na stronie internetowej firmy.

Niestety są to dwa dość potężne minusy do listy dla tego produktu, więc nie może otrzymać zalecenia w tym przeglądzie.

Gdzie kupić Terapia okolic oczu Dr Perricone

Jeśli chcesz zapłacić pełne 95 dolarów można udać się bezpośrednio na stronie internetowej firmy i kupić serum pod oczy stamtąd. Możliwe jest znalezienie nieco niższych cen przy odrobinie starannego wyszukiwania w sieci. Dr Perricone Eye Area Therapy jest dostępny na Amazon za około 90 dolarów. Jeśli wolisz odwiedzić fizyczny sklep, aby kupić kosmetyki, masz do wyboru kilka sklepów, takich jak Sephora, Neiman Marcus czy Nordstrom. W każdym z tych miejsc sprzedawcy chętnie udzielą Ci pomocy, a być może nawet otrzymasz bezpłatną próbkę produktu, abyś mogła go najpierw wypróbować.

Wnioski

Chociaż strona internetowa Dr Perricone jest dobrze zorganizowana i zawiera wiele informacji, to recenzje naprawdę mówią same za siebie. Terapia okolic oczu Dr Perricone po prostu nie działa wystarczająco dobrze, aby zasłużyć na cenę 95 dolarów. Istnieje kilka tańszych kremów pod oczy, które dają takie same, jeśli nie lepsze rezultaty. Jeśli możesz dostać kilka darmowych próbek najpierw jest to idealny sposób, aby sprawdzić, czy produkt rzeczywiście działa dla Ciebie, a następnie, jeśli zdecydujesz się na 95 dolarów inwestycji robisz to z pełną świadomością, jak dobrze ten produkt działa lub nie działa dla Ciebie.

Czy próbowałaś/eś już Terapii okolic oczu Dr Perricone? Zostaw swoją opinię poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D