Recenzja Eyepothesis - Czy jest skuteczny?

 

Drobne linie, zmarszczki i cienie pod oczami są często pierwszymi oznakami starzenia się skóry, które większość ludzi dostrzega patrząc w lustro. Na rynku istnieje wiele produktów, z których wszystkie twierdzą, że wygładzą zmarszczki i sprawią, że ciemne obwódki znikną. Jeden z tych produktów jest nazywany Eyepothesis. Właściwie są dostępne dwa produkty Eyepothesis, a producent zaleca stosowanie zarówno kremu pod oczy Extended Rejuvenation Eye Cream, jak i płatków pod oczy Instant Lift dla uzyskania optymalnych rezultatów. Producent nazywa to systemem odmładzania oczu. Czy Eyepothesis jest skuteczny?

Eyepothesis - jego składniki i jak to działa

Strona internetowa Eyepothesis jest informacyjna i przyjazna dla użytkownika. Zapewnia listę składników używanych w obu produktów Eyepothesis i każdy z produktów zawiera kilka popularnych i skutecznych składników. Obie formuły zawierają Longivicell, który redukuje zmarszczki i Haloxyl, opatentowany składnik, który jest znany z rozjaśniania cieni pod oczami.

Produkty zawierają również szereg witamin i silnych przeciwutleniaczy, w tym nasiona lnu i zieloną herbatę, które pomagają chronić skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Olejki ze słodkich migdałów i jojoba dostarczają niezbędnych kwasów tłuszczowych, nawilżając i zmiękczając skórę wokół oczu. Niezależnie od tego, czy stosujesz tylko płatki pod oczy Instant Lift Eye Patch, tylko krem pod oczy, czy kombinację, Eyepothesis działa już po 20 minutach.

Plaster na oczy jest samoprzylepną łatą, którą umieszcza się tuż pod okiem. Można go używać tak mało jak 20 minut lub dla większych wyników można zostawić łatki na noc. Plaster ma działać jako szybki lifting, z witryny porównując wyniki do Botox.

Zaleca się również, że dla bardziej długotrwałych rezultatów należy użyć Eyepothesis Extended Rejuvenation Eye Cream, jak również. Krem jest stosowany raz dziennie do obszaru wokół oczu. Należy unikać uzyskania zarówno produktu w bezpośrednim kontakcie z oczami.

Gdzie kupić Eyepothesis

Możesz zamówić Eyepothesis z oficjalnej strony internetowej. Cena za jedną butelkę kremu pod oczy jest 78,41 dolarów, jeśli zapisać się do programu autoship. To jest rzekomo 40% od regularnej ceny detalicznej. Jednak nie było sposobu, aby zamówić tylko indywidualną butelkę.

Płatki pod oczy były dostępne do zamówienia albo w programie autoship lub jako jednorazowy zakup. Koszt to tylko $19.41 za pakiet, jeśli dołączysz do klubu Eypothesis, ale jeśli zdecydujesz się zamówić poprawki tylko raz zapłacisz niesamowite $129.99.

Niestety, nie było skarg złożonych przeciwko firmie związane z ich procesów rozliczeniowych i trudności wycofania się z programu autoship.

Plusy Eyepothesis

  • Informacyjne, bezpieczna strona internetowa Zawiera sprawdzone składniki Działa w 20 minut Zawiera silne antyoksydanty

Wady Eyepothesis

  • Kosztowna strona Brak dowodów klinicznych Skargi konsumentów na praktyki rozliczeniowe i program automatycznej wysyłki

Nasze wnioski

System odmładzania oczu Eyepothesis wygląda dobrze, gdy studiujesz składniki w produktach. Cena jest wygórowana, jednak, umieszczając go w luksusowej kategorii pielęgnacji skóry, i nie było skarg na autoship programu i praktyk rozliczeniowych. Te dwa powody same w sobie są wystarczające, aby wykorzystać wstrzymać wszelkie zalecenia dla Eyepothesis.

Czy próbowałeś/aś Eyepothesis? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Dowiedz się więcej na: http://patrycja-zarychta.pl

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D