ROC Retinol Correxion Eye Cream Review

Znalezienie skutecznego kremu pod oczy, który naprawdę pomoże zredukować widoczne linie i zmarszczki oraz pomoże wyeliminować ciemne obwódki i opuchliznę może być trudne. Wszyscy stajemy w obliczu widocznych oznak starzenia się z wiekiem, a one mogą siać spustoszenie w naszym poczuciu własnej wartości. Produkty składają wiele obietnic, ale niewiele z nich rzeczywiście je spełnia. Roc jest dobrze znaną marką w dziedzinie pielęgnacji skóry, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się ich kremowi pod oczy Retinol Correxion, aby sprawdzić, czy jest to produkt godny polecenia w walce z widocznymi oznakami starzenia.

Jak działa i jakie zawiera składniki?

Zanim polecimy jakikolwiek produkt do pielęgnacji skóry, warto wiedzieć, co się w nim znajduje. Ucieszył nas fakt, że Retinol Correxion Eye Cream ma wodną bazę, ale co jeszcze znajduje się w środku? Etykieta produktu brzmi jak coś wyjętego prosto z lekcji chemii, więc musimy przyznać, że na początku mieliśmy spore wątpliwości. Wśród pierwszych sześciu składników znalazły się Alkyl Benzoate, Cetearyl Ethylhexonoate i Glyceryl Stearate. Ale firma wydawała się wiedzieć, że wielu będzie ostrożny z chemikaliów, ponieważ oferują one również wspaniałe linki do nagród, że produkt wygrał.

Gdzie kupić

Produkt nie może być zakupiony bezpośrednio na stronie internetowej Roc, ale można zauważyć, że firma oferuje listę sklepów, które wykonują produkt, a nawet numer telefonu, aby pomóc Ci znaleźć lokalizację najbliżej Ciebie.

Recenzje użytkowników

Jeśli chodzi o recenzje, musimy przyznać, że produkt jest o wiele bardziej popularny niż sobie wyobrażaliśmy. W rzeczywistości wydaje się, że każdy kupuje Retinol Correxion. Ocena Amazon jest fantastyczny, z wielu ludzi mówi, że jest to ich "ulubiony krem pod oczy" i że "to rocks". Najgorsza recenzja, jaką udało nam się znaleźć pochodzi od kogoś, kto przyznaje, że nie śpi i jest stale odwodniony. Warto zauważyć, że żaden produkt nie może nadrobić złych nawyków zdrowotnych.

Rekomendacja

Dla nas, produkt jest łatwy do polecenia. Podeszliśmy do tego produktu z bardzo zdrową dawką sceptycyzmu i odchodzimy polecając go, co z pewnością coś mówi. Roc Retinol Correxion Krem pod oczy po prostu wydaje się działać lepiej niż większość rzeczy na rynku i istnieje absolutny legion fanów tam chętnych, aby to potwierdzić. Niewiele produktów ma tak ogromny ciąg recenzji i nieugiętych klientów, a my uważamy, że to daje nam pewność, zalecając ten produkt dla każdego, kto chce odwrócić oznaki starzenia się.

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na pytania dotyczące tego artykułu.

By Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D