La Mer The Eye Concentrate Review - Warto?

La Mer Koncentrat pod oczy - przegląd

Spójrzmy prawdzie w oczy. Dla większości z nas pielęgnacja skóry La Mer jest albo całkowicie poza zasięgiem, albo stanowi duży wydatek. Opracowany pół wieku temu przez doktora Maxa Hubera, fizyka, słynny Miracle Broth jest podstawą tej bardzo drogiej linii. Postrzegając ocean, a w szczególności morskie wodorosty, jako cudowny zasób składników odżywczych potrzebnych do przywrócenia młodości i piękna skóry, dr Huber i jego następcy stworzyli produkty z najwyższej półki dla bardzo wymagających klientów.

La Mer Koncentrat pod oczy to wielokrotnie nagradzany krem pod oczy, o którym wiadomo, że radykalnie zmniejsza widoczność cieni, wygładza i tonizuje skórę, minimalizując drobne linie i zmarszczki. Aplikator ze srebrną końcówką nakłada się gładko i chłodno, łagodząc i budząc zmęczone oczy oraz zmniejszając opuchliznę. Sądząc po opiniach klientów, które znaleźliśmy, La Mer The Eye Concentrate może rzeczywiście być wszystkim, na co się zanosi, i może lepiej zacznijmy oszczędzać nasze grosze na ten duży wydatek związany z pielęgnacją skóry.

La Mer Koncentrat pod oczy - składniki i ich działanie

Formuła koncentratu pod oczy La Mer opiera się na potrójnym stężeniu wywaru Miracle Broth, który jest precyzyjnie opracowaną mieszanką składników takich jak eukaliptus, lucerna, słonecznik i oczywiście cenny kelp morski dr Hubera.

Oprócz Miracle Broth, La Mer The Eye Concentrate posiada jeszcze jeden unikalny składnik. Jest nim brazylijski malachit, który daje skórze energię do odnowy, zmniejszając tym samym widoczność cieni pod oczami.

Oczywiście, jest też mnóstwo składników identyfikujących skórę, składników komunikujących się z komórkami, nawilżaczy, przeciwutleniaczy, peptydów i minerałów, które dopełniają tę wszechstronną formułę zdrowej skóry.

Jedną z wyjątkowych rzeczy w Koncentracie pod oczy La Mer jest aplikator ze srebrną końcówką. Pozostaje on chłodny i sprawia wrażenie, jakbyś korzystała z zabiegów spa za każdym razem, gdy nakładasz na niego krem. Prawdziwym celem jest jednak, aby uzyskać krążenie dzieje się zmniejszyć opuchliznę i ciemne kręgi.

La Mer Koncentrat pod oczy Plusy i minusy

Zalety La Mer Koncentratu pod oczy

    Jest naładowany zdrowymi składnikami skóry. La Mer Koncentrat pod oczy ma lojalnych zwolenników. Próbki są często dostępne.

Wady La Mer Koncentrat pod oczy

    Jest bardzo drogi. Niektóre La Mer The Eye Concentrate opinie pokazują rozczarowanych klientów, którzy oczekiwali więcej od tak drogiego kremu. Opakowanie słoika zaprasza bakterie i przyspieszony rozkład aktywnych składników.

Gdzie kupić

La Mer Koncentrat pod oczy jest dostępny w wielu wysokiej klasy sklepach z kosmetykami. Korzyść z tej trasy jest to, że można spróbować tester więc masz przynajmniej jakieś pojęcie o konsystencji i czuć przed skokiem do zakupu. Być może uda Ci się nawet zdobyć próbkę, którą będziesz mogła zabrać do domu. Online, można go uzyskać za pośrednictwem tych samych sklepów lub na stronie internetowej Creme de la Mer. Słoik ½ uncji będzie cię uruchomić tylko około 200 dolarów, czasami trochę ponad, czasami trochę poniżej.

Wnioski

Jako miłośnicy pielęgnacji skóry (ok. skincare junkies) uważamy, że to zawsze dobry pomysł, aby wypróbować niektóre z drogich rzeczy, jeśli kiedykolwiek masz szansę. To dobry sposób, aby przekonać się, co jest dostępne, a w wielu przypadkach może upewnić Cię, że nie tracisz zbyt wiele, wybierając mniej kosztowne produkty. Tak więc, jeśli masz trochę dodatkowej gotówki, lub nawet lepiej, jeśli można znaleźć drogę do próbki, polecamy La Mer The Eye Concentrate jako coś do wypróbowania. Tylko upewnij się, aby użyć aplikatora i zachować słoik zamknięte szczelnie tak aktywne składniki pozostaną aktywne tak długo, jak trzeba je do.

Czy używałeś La Mer Koncentrat pod oczy? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Jak kobiety znalazły tę recenzję:

i lamer koncentrat pod oczy

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Q: Szukałem doskonałego kremu/serum pod oczy. Mam ciemne obwódki, kilka linii i czasami opuchliznę. Kupiłam serum w gabinecie dermatologicznym/gabinecie anestezjologicznym (Citrix i glycolix elite eye serum. Nadal nie jestem przekonana. Czy ma Pani jakieś sugestie? Dziękuję. Miłego dnia, Rachel -Donna

Przez Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D