Recenzja kremu pod oczy Vichy - Czy to zwycięzca?

Krem pod oczy Vichy Przegląd

Kiedy skóra wokół oczu zaczyna wydawać się matowa, a linie i zmarszczki zaczynają się pojawiać, być może nadszedł czas, aby zainwestować w produkt stworzony specjalnie z myślą o poprawie stanu tej delikatnej skóry. Vichy LiftActiv Retinol HA Eyes Total Anti-Wrinkle Renovating Care został stworzony właśnie w tym celu. Vichy to szanowana firma oferująca szeroką gamę produktów do pielęgnacji skóry. Krem pod oczy Vichy jest częścią linii LiftActiv Retinol HA, która obiecuje zwalczać wszystkie 3 rodzaje zmarszczek: trwałe, odwracalne i zaprogramowane, z widocznymi rezultatami w ciągu zaledwie 4 dni.

Składniki kremu pod oczy Vichy i sposób ich działania

Dwa główne składniki aktywne to kwas hialuronowy i palmitynian retinolu z kompleksem adenozyny. Kwas hialuronowy jest silnym środkiem nawilżającym, który wypełnia zmarszczki, przyciągając wilgoć i wypełniając skórę. Palmitynian Retinolu z Kompleksem Adenozyny stymuluje regenerację nowych komórek skóry. Masło shea, olej z nasion słonecznika, kofeina i gliceryna uzupełniają formułę.

Odświeżającym faktem dotyczącym kremu pod oczy Vichy jest to, że został on przebadany klinicznie i ma potwierdzoną skuteczność. Vichy przeprowadziło test z udziałem 42 kobiet o różnych typach skóry w wieku od 45 do 65 lat. Wszystkie te kobiety miały zmarszczki, kurze łapki i nierównomierny koloryt skóry. Po upływie 2 miesięcy zmarszczki zmniejszyły się u nich o 35%, a kurze łapki o 26%.

Aplikacja jest nieco wyjątkowa. Na każde oko (górną i dolną powiekę) nakłada się po jednej pompce, a następnie za pomocą końcówki aplikatora wmasowuje się ją w skórę. Przy prawidłowym stosowaniu, krem pod oczy Vichy natychmiast wygładza i wypełnia zmarszczki, rozjaśniając jednocześnie skórę wokół oczu.

Plusy i minusy kremu pod oczy Vichy

Przy tak wielu możliwościach wyboru na rynku, uważamy, że pomocne jest wymienienie i porównanie zalet i wad.

Zalety

    Krem pod oczy Vichy został przebadany klinicznie i jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Został również przetestowany i uznany za niedrażniący dla wrażliwej skóry i oczu. Wszystkie produkty Vichy objęte są 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jest dostępny online i w sklepach. Recenzje kremu pod oczy Vichy są w przeważającej większości pozytywne.

Wady

    Niektórzy recenzenci twierdzą, że to Vichy Krem pod oczy jest albo łagodne skuteczne lub nie w ogóle.

Gdzie kupić

Krem pod oczy Vichy jest dostępny online, na ich stronie internetowej lub na innych, takich jak Amazon i SkinStore.com, w cenach od 36 do 45 dolarów za butelkę o pojemności 1/2 oz. Można go również nabyć u lokalnych sprzedawców detalicznych, takich jak CVS i Walgreens.

Wniosek

Czujemy się bardzo komfortowo polecając Vichy Eye Cream każdemu, kto chce zmniejszyć linie i zmarszczki, które pojawiają się wokół oczu wraz z wiekiem. Jest on produkowany przez firmę szanowaną na całym świecie za wiele produktów do pielęgnacji skóry. W rzeczywistości linia ta często znajduje się na listach "najlepszych produktów" w czasopismach kobiecych, takich jak In Style i Good Housekeeping. Jeśli dodać do tego przytłaczająco pozytywne opinie, przystępną cenę i gwarancję zwrotu pieniędzy, to wydaje nam się, że znaleźliśmy zwycięzcę. Wypróbuj go i daj nam znać, co o nim myślisz.

Przeczytaj o naszych trzech najlepszych produktach do pielęgnacji skóry wokół oczu

Czy stosowałaś już Krem pod oczy Vichy? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D