Krem pod oczy Forever Youth Liberator Review

Krem pod oczy Forever Youth Liberator Przegląd

Yves Saint Laurent mówi wszystko, co najlepsze o kremie pod oczy Forever Youth Liberator. Mówią, że redukuje linie i zmarszczki, zmniejsza opuchliznę, minimalizuje cienie pod oczami i sprawia, że twoje oczy wyglądają na wypoczęte, a jednocześnie promienne, co sprawia, że wszyscy, którzy cię widzą, wierzą, że zawsze najlepiej się wysypiasz. Oczywiście, twierdzenia to jedno. Wyniki są inne. A kiedy wydajesz 100 dolarów na krem pod oczy, wyniki powinny być naprawdę jedyną rzeczą. Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się bliżej temu kremowi pod oczy Forever Youth Liberator Eye Cream.

Składniki kremu pod oczy Forever Youth Liberator i ich działanie

Składnik kremu pod oczy Forever Youth Liberator nosi nazwę Glycanactif. Jest to opatentowana, zastrzeżona kombinacja 3 różnych glikanów, które pomagają "nauczyć" komórki skóry, jak zachowywać się jak młodsze komórki skóry.

Pozostała część formuły składa się z takich składników jak:

    Gliceryna dla identycznego ze skórą nawilżenia. Kilka przeciwutleniaczy pochodzenia roślinnego, które chronią komórki skóry przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki. Mika i dwutlenek tytanu dla zapewnienia lekkiego krycia i zakamuflowania refleksów świetlnych, dzięki czemu oczy wydają się jaśniejsze i bardziej odświeżone.

Krem pod oczy Forever Youth Liberator Plusy i minusy

Zalety kremu pod oczy Forever Youth Liberator

    Widzieliśmy kilka pozytywnych recenzji kremu pod oczy Forever Youth Liberator od klientów, którzy twierdzą, że rozjaśnia on ich oczy. Wygrał nagrodę Allure Best of Beauty Award dla przełomowych produktów.

Wady kremu pod oczy Forever Youth Liberator Eye Cream

    Opakowanie słoika nie utrzyma składników antyoksydacyjnych na stałym poziomie i nie będzie skuteczne. Istnieje kilka opinii klientów, którzy twierdzą, że ten krem po prostu nie działa. Jest drogi. Zakres składników przeciwstarzeniowych w formule kremu pod oczy Forever Youth Liberator jest dość wąski.

Gdzie kupić

Krem pod oczy Forever Youth Liberator można kupić w domach towarowych lub online. Słoiczek o pojemności ½ uncji kosztuje 100 dolarów.

Wnioski

Nie jestem pod zbyt wielkim wrażeniem kremu pod oczy Forever Youth Liberator od Yves Saint Laurent. Mówią o swoim przełomowym składniku, ale my po prostu nie widzimy przełomowych rezultatów. Jeśli lubisz tę markę i chcesz spróbować, zatrzymaj się przy ladzie sklepowej i sprawdź, czy możesz dostać próbkę. W ten sposób będziesz w stanie dokonać świadomego wyboru, zanim wydasz pieniądze na krem pod oczy Forever Youth Liberator.

Czy stosowałeś już krem pod oczy Forever Youth Liberator? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

By Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D