Recenzja kremu pod oczy Ultraceuticals Dark Circle

Ultraceuticals Krem pod oczy na ciemne obwódki

Ultraceuticals to australijska firma zajmująca się pielęgnacją skóry. Ich produkty są trudne do zdobycia w Stanach, ale nie niemożliwe. Linia została opracowana pod kierunkiem i nadzorem chirurga plastycznego, dr Geoffrey'a Hebera, już w 1998 roku. Była to właściwie jedna z pierwszych na fali inspirowanych przez lekarzy i stworzonych przez nich linii pielęgnacyjnych.

Ultraceuticals Dark Circle Eye Cream twierdzi, że jest produktem, który rozgryzł ciemne kręgi pod oczami. Oprócz najnowocześniejszych składników, Ultraceuticals wykorzystuje najnowocześniejszy system dostarczania preparatu, dzięki czemu zapewnia skoncentrowaną pomoc tam, gdzie jest ona potrzebna. Niektóre z Ultraceuticals Dark Circle Eye Cream opinie, które widzieliśmy są imponujące, więc uznaliśmy, że musimy spojrzeć na tego pretendenta z dołu pod.

Składniki kremu pod oczy Ultraceuticals Dark Circle i ich działanie

Kluczowymi składnikami aktywnymi są witamina K i retinol. Udowodniono klinicznie, że witamina K naprawia naczynia krwionośne i poprawia wygląd ciemnych kręgów. Retinol, jak wiadomo, stymuluje skórę do tworzenia nowych komórek, dzięki czemu skóra jest bardziej miękka i elastyczna, a Ty masz mniej widocznych linii i zmarszczek.

Zawiera również witaminy E i C oraz zieloną herbatę o właściwościach przeciwutleniających, a także dwutlenek tytanu, który zapewnia lekko przyciemnione pokrycie cieni pod oczami. Dwutlenek tytanu nie jest tak naprawdę substancją pielęgnującą skórę. Efekt jest tymczasowy i kosmetyczny, ale wiele kremów pod oczy zawiera składniki takie jak ten, dzięki czemu można zauważyć natychmiastową poprawę.

Ultraceuticals Dark Circle Eye Cream wykorzystuje specjalną technologię dostarczania składników zwaną MicroSponge, aby stopniowo uwalniać składniki aktywne, dzięki czemu ich działanie utrzymuje się przez dłuższy czas.

Zalety i wady Ultraceuticals Kremu pod oczy na ciemne kręgi

Doskonałym sposobem na podjęcie decyzji, czy dany produkt jest warty uwagi, czy też nie, jest wymienienie i porównanie jego najlepszych cech i wad.

Zalety Ultraceuticals Kremu pod oczy na cienie pod oczami

    Zawiera witaminę K, która zwalcza cienie pod oczami. Jest bezzapachowy. Ultraceuticals Dark Circle Eye Cream został wykonany przez lekarzy i polecany przez dermatologów.

Wady Ultraceuticals Dark Circle Eye Cream

    Dostępność w USA jest ograniczona. Kilka recenzji Ultraceuticals Dark Circle Eye Cream widzieliśmy proste powiedział, że nie działa.

Gdzie kupić

Ultraceuticals Dark Circle Eye Cream jest trudny do znalezienia w USA. Jest to rodzaj hit lub miss w miejscach takich jak eBay. Wygląda na to, że kiedyś było kilka miejsc online, aby go kupić, ale nie są one oferują go już. Kiedy były, cena wynosiła około 86 dolarów za .7 uncji rury.

Wniosek

Chociaż może być pewne korzyści z używania Ultraceuticals Dark Circle Eye Cream, nie sądzimy, że jest to warte herkulesowego wysiłku wymaganego do uzyskania go w Stanach Zjednoczonych w tym czasie.

Czy stosowałeś Ultraceuticals Krem pod oczy przeciw cieniom pod oczami? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D