Elizabeth Grant Biocollasis Advanced Cellular Eye Cream Review

Elizabeth Grant Biocollasis Zaawansowany komórkowy krem pod oczy Przegląd

Mam nadzieję, że jeśli nic innego, nauczyliśmy się, że wszystkie kremy pod oczy nie są sobie równe. W rzeczywistości, niektóre kremy pod oczy nawet nie odróżniają się od zwykłych kremów do twarzy. I wtedy, co jest sens naprawdę. Naszym zadaniem tutaj na WomensBlogTalk jest pomóc Ci odróżnić te produkty warte dodatkowego czasu i pieniędzy, które trzeba poświęcić na ich używanie od tych produktów, które równie dobrze można zostawić na półce.

Elizabeth Grant Biocollasis Advanced Cellular Eye Cream jest produktem, na którym się dzisiaj skupimy. Ponieważ jest to krem pod oczy, zwracamy uwagę na kilka konkretnych rzeczy. Czy minimalizuje cienie i opuchliznę? Czy zawiera substancje zapachowe (które mogą być bardziej drażniące dla tej delikatnej skóry)? Czy minimalizuje/wygładza wygląd linii i zmarszczek? I jak w przypadku każdego produktu, pytamy również o stosunek jakości do ceny.

Elizabeth Grant Biocollasis Zaawansowany komórkowy krem pod oczy - składniki i ich działanie

Pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę jest formuła. Opis produktu mówi o naprawianiu uszkodzeń na poziomie komórkowym, nawilżaniu i przywracaniu młodzieńczej sprężystości. Wspomniano również, że odzyskasz niemal natychmiastowy blask. Zobaczmy więc, co jest na liście, która może osiągnąć te cele.

    Gliceryna to przyjemny, identyczny z tym, jaki stosuje się na skórze środek nawilżający do okolic oczu. Masło Shea ma właściwości zmiękczające i łagodzące. Aloes łagodzi i uspokaja skórę, co jest szczególnie dobre dla skóry wokół oczu. Hialuronian sodu nawilża i wygładza zmarszczki i linie. Kwas glikolowy działa złuszczająco, dzięki czemu nowa skóra może zająć miejsce starej. Niacynamid wzmacnia barierę ochronną skóry. Roślinne antyoksydanty chronią skórę przed szkodliwym działaniem środowiska. Mikro-peptydy wchłaniają się bezpośrednio w skórę i wspomagają produkcję kolagenu.

Elizabeth Grant Biocollasis Advanced Cellular Eye Cream jest odpowiedni do stosowania wieczorem i rano.

Elizabeth Grant Biocollasis Zaawansowany komórkowy krem pod oczy Plusy i minusy

Zalety Elizabeth Grant Biocollasis Advanced Cellular Eye Cream

    Ma kilka dobrych składników przeciwstarzeniowych, komunikujących się z komórkami. Jest bezzapachowy. Większość opinii o kremie Elizabeth Grant Biocollasis Advanced Cellular Eye Cream, które widzieliśmy, jest bardzo pozytywna.

Wady Elizabeth Grant Biocollasis Zaawansowany komórkowy krem pod oczy

    To jest drogie. Opakowanie słoika, choć ładne, nie utrzyma składników stabilnie przez długi czas.

Gdzie kupić

Możesz kupić Elizabeth Grant Biocollasis Advanced Cellular Eye Cream online. Cena detaliczna wynosi $90 za .67 uncji złoty słoik z szpatułką.

Wnioski

Tam jest zdecydowanie trochę dobra do znalezienia w Elizabeth Grant Biocollasis Advanced Cellular Eye Cream. Problemem jest to, aby go znaleźć, trzeba łuskać 90 dolarów, a kiedy już go znajdziesz, opakowanie słoik zapewnia, że nie będzie trwać bardzo długo. Dobra próba, aby być pewnym, ale kilka fatalnych wad trzymać nas od całego serca polecam Elizabeth Grant Biocollasis Advanced Cellular Eye Cream.

Czy stosowałaś już krem pod oczy Elizabeth Grant Biocollasis Advanced Cellular Eye Cream? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D