L'Oreal Skin Genesis Eye Serum Review - Czy warto spróbować?

 

Skóra pod oczami jest bardzo cienka i delikatna, a z wiekiem boryka się z wieloma problemami. Opuchlizna, cienie pod oczami, kurze łapki czy głęboko osadzone linie i zmarszczki - Twoje oczy w pewnym momencie zaczną zdradzać Twój wiek. Aby temu zaradzić, musisz stosować produkt specjalnie opracowany do walki z tymi problemami.

Serum pod oczy L'Oreal Skin Genesis to lekka, codzienna kuracja, która wzmacnia skórę wokół oczu, warstwa po warstwie, sprawiając, że kontur oka wygląda na bardziej napięty, rozświetlony i młodszy. Przyjrzyjmy się i zobaczmy, co to robi i jak to robi.

Składniki i ich działanie

Istnieje kilka głównych składników, które L'Oreal Skin Genesis Eye Serum wykorzystuje do osiągnięcia swoich celów:

  • Pro-Xylane to opatentowany przez L'Oreal składnik stosowany w większości produktów z linii Skin Genesis. Jest on oparty na wyciągu z bukwy, który stymuluje produkcję cząsteczek wzmacniających komórki w głębszych warstwach skóry. Mówi się również, że chroni przed utratą wilgoci. Kwas hialuronowy to kolejny składnik przyciągający i zatrzymujący wilgoć, który jest powszechnie stosowany w produktach do pielęgnacji skóry.

Serum pod oczy L'Oreal Skin Genesis należy stosować oszczędnie rano i wieczorem. Odmierz niewielką ilość serum na dłoń. Następnie nałóż serum na skórę pod oczami obu oczu za pomocą palca serdecznego lub wskazującego. Delikatnie rozprowadź i wmasuj serum, aż do całkowitego wchłonięcia.

L'Oreal Skin Genesis Serum pod oczy Plusy i minusy

Przy podejmowaniu decyzji o zakupie nowego produktu często pomocne jest wymienienie zalet i wad, a następnie sprawdzenie, która lista przemawia do Ciebie.

Zalety

  • Jest bezzapachowy, co może być ważne dla kremów pod oczy ze względu na wrażliwość samych oczu i skóry wokół nich. Jest to mniej kosztowne niż wysokiej klasy produktów domu towarowego. Trochę idzie długą drogę, więc jedna butelka może trwać miesiące, nawet przy użyciu dwa razy dziennie. L'Oreal Skin Genesis Serum pod oczy opinie pokazują, że użytkownicy są w większości zadowoleni z efektu nawilżenia.

Wady

  • Większość recenzentów twierdzi, że nie ma żadnego długotrwałego wpływu na ciemne kręgi lub opuchliznę. Linia Skin Genesis jest wycofywana przez L'Oreal, więc nadejdzie czas, kiedy nie będzie już można go kupić.

Gdzie kupić

Ponieważ L'Oreal Skin Genesis Serum pod oczy zostało wycofane z produkcji, trudno jest je znaleźć w sklepach. Strona L'Oreal ma wyszukiwarkę sklepów, które mogą kierować do sklepu, który nadal prowadzi go w Twojej okolicy, ale większość sklepów po prostu nie mają go już. Alternatywnie, to jest nadal szeroko dostępne online w tym czasie. Ceny wahają się od $ 3 do $ 20, więc upewnij się, aby zrobić swoją pracę domową.

Wniosek

Jeśli chodzi o kremy pod oczy iść, ten jeden wydaje się jak dość środek drogi produktu. Jest bezzapachowy, więc większość klientów nie znajdzie to drażniące dla skóry lub oczu. Ale nie oferuje wiele więcej niż dobre solidne nawilżenie. Jeśli masz ciemne kręgi lub opuchliznę wokół oczu, będziesz lepiej z jednym z wielu produktów, które odnoszą się do tych problemów z konkretnych składników. Warto również zauważyć, że L'Oreal Skin Genesis Eye Serum zostało wycofane z produkcji, więc w końcu nie będzie można go znaleźć w ogóle. Z tym wszystkim, że jest to dość tanie, więc jeśli jesteś na rynku dla serum pod oczy, który zapewnia nawilżenie bez podrażnień, ten jeden może być warto spróbować.

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D