Topix Replenix Intensywne Serum Rozjaśniające pod Oczy Recenzja

Topix Replenix Intensywne Serum Rozjaśniające pod Oczy Przegląd

Jeśli kiedykolwiek czytałaś cokolwiek, co napisałam na temat kremów pod oczy, wiesz, że nie uważam, aby były one koniecznie... no cóż, konieczne. Jeśli masz cienie pod oczami lub opuchliznę, którą chcesz się zająć, to z całą pewnością najlepszym rozwiązaniem jest krem pod oczy, który w szczególny sposób rozwiązuje te problemy. Jeśli chcesz po prostu utrzymać swoje okolice oczu nawilżona podczas minimalizacji linii i zmarszczek, a następnie pytam - jak to jest inny niż gdziekolwiek indziej na twarzy.

Tak więc, kiedy przyglądam się jakiemukolwiek konkretnemu serum lub kremowi pod oczy, pierwszą rzeczą, na którą zwracam uwagę jest to, jakie problemy rozwiązuje. W przypadku Topix Replenix Intensive Eye Lightening Serum, już w nazwie jest mowa o rozjaśnianiu (cieni pod oczami), więc mamy dobry początek. W swoich materiałach marketingowych, Topix zapewnia, że zmniejsza również opuchliznę pod oczami oraz widoczność drobnych linii i zmarszczek. Tak więc wydaje się, przynajmniej na pierwszy rzut oka, że Topix Replenix Intensive Eye Lightening Serum robi to, co powinno robić serum pod oczy. Teraz przyjrzyjmy się, jak skuteczne jest naprawdę.

Topix Replenix Intensywne Serum Rozjaśniające pod Oczy Składniki i ich działanie

Jest kilka kluczowych składników, na które zwrócimy uwagę:

    Dipeptyd VW, który jest szczególnym peptydem, który osiąga i utrzymuje właściwą równowagę płynów, aby zmniejszyć opuchliznę pod oczami. PAL-GQPR to również peptyd. Zwiększa on jędrność i elastyczność skóry. Emblica to przeciwutleniacz, który zapobiega rozpadowi kolagenu, rozjaśnia skórę i pobudza produkcję nowych komórek. Witamina K jest dość popularnym sposobem, aby spróbować zmniejszyć cienie pod oczami. Pomaga ona w odprowadzaniu krwi, która wycieka z naczyń włosowatych i gromadzi się pod oczami. Ekstrakt z zielonej herbaty działa jako przeciwutleniacz, który zwalcza szkody wyrządzone przez wolne rodniki. Ekstrakt z ogórka łagodzi podrażnienia i odblokowuje oczy. Hydrolizowane proteiny pszenicy pomagają odbudować włókna łączne skóry.

Zalecane stosowanie Topix Replenix Intensywne Serum Rozjaśniające pod Oczy to dwa razy dziennie. Mówi się, że prawdziwą poprawę w zakresie cieni pod oczami powinno się zauważyć po około 8 do 10 tygodniach.

Topix Replenix Intensywne Serum Rozjaśniające pod Oczy Plusy i Minusy

Zalety Topix Replenix Intensywne Serum Rozjaśniające pod Oczy

    Istnieje wiele opinii od zadowolonych klientów. Niektórzy mówią, że rozjaśnia cienie pod oczami, a większość twierdzi, że jest dobrze nawilżające. Zawiera wiele skutecznych składników przeciwstarzeniowych. Jest polecany przez lekarzy. Jest bezzapachowy.

Wady Topix Replenix Intensywne Serum Rozjaśniające pod Oczy

    Ogólnie rzecz biorąc, Topix Replenix Intensywne Serum Rozjaśniające pod Oczy opinie są mieszane. Niektórzy twierdzą, że nie jest wystarczająco nawilżające. Niektórzy twierdzą, że jest drażniące. Większość jest rozczarowana tym, jak słabo działa na ciemne obwódki. Jest drogie.

Gdzie kupić

Możesz kupić Topix Replenix Intensive Eye Lightening Serum online za pośrednictwem kilku różnych sprzedawców. My widzieliśmy je na Amazon, jak również w SkinCare Rx. Pompka o pojemności ½ uncji kosztuje $73.50. Amazon ma go za mniej, ale nauczyliśmy się być ostrożnym kupując skincare z Amazon. Istnieje kilka mniej niż wiarygodnych sprzedawców tam.

Wnioski

Jednym z problemów ze znalezieniem produktu pod oczy, który skutecznie rozjaśnia ciemne kręgi jest to, że istnieje kilka różnych powodów, dla których ludzie mają ciemne kręgi. Czasami jest to genetyka, czasami są to wzorce snu, czasami jest to wiek. Naprawdę nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania. Dlatego też żaden produkt nie będzie zawsze skuteczny, jeśli chodzi o pozbycie się ciemnych kręgów. Topix Replenix Intensive Eye Lightening Serum jest dobrym serum pod oczy. Najlepiej byłoby spróbować dostać w swoje ręce próbkę, abyś mógł zobaczyć, czy spełnia ono Twoje szczególne potrzeby.

Czy stosowałeś Topix Replenix Intensywne Serum Rozjaśniające pod Oczy? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D