Kinerase Restructure Firming Eye Cream Review - Czy go potrzebujesz?

Kinerase Restructure Ujędrniający krem pod oczy - przegląd produktów

Stworzona na bazie roślinnego antyoksydantu, Kinetyny, marka Kinerase stała się praktycznie nazwą domową, przynajmniej w domach, w których mieszkają miłośnicy pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Jeden z produktów tej firmy, Kinerase Restructure Firming Eye Cream, został wyróżniony nagrodą Allure Best in Beauty Award 2011, co sprawia, że warto mu się bliżej przyjrzeć.

Zgodnie z opisem produktu, Kinerase Restructure Firming Eye Cream nie tylko stymuluje kolagen, ale także celuje w zwoje białek elastyny i łączy sprawdzoną moc przeciwstarzeniową Kinetyny z nowszymi technologiami, zaprojektowanymi w celu wzmocnienia elastyny i redukcji zmarszczek. Efektem jest gładsza, bardziej nawilżona i podniesiona skóra. Kinerase Restructure Firming Eye Cream jest hipoalergiczny, niekomedogenny i odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Czym więc dokładnie jest ta nowa technologia i czy rzeczywiście działa?

Składniki Kinerase Restructure Firming Eye Cream

Oprócz Kinetyny, która zatrzymuje wilgoć w skórze, składniki przeciwstarzeniowe zawarte w Kinerase Restructure Firming Eye Cream to:

    LOXL Stimulator - Jest to ekstrakt roślinny, który wzmacnia elastynę w Twojej skórze, aby ją podnieść i uczynić bardziej jędrną i sprężystą. Peptydy - Kinerase Restructure Firming Eye Cream posiada kilka z tych stymulujących kolagen aminokwasów, które pomagają odbudować skórę. SNAP-8, Argiriline i Leuphasyl - Wszystkie te peptydy mają szczególne działanie rozluźniające mięśnie twarzy. Dzięki temu zmniejszają zmarszczki mimiczne powstałe w wyniku powtarzających się ruchów mimicznych.

Uważamy, że warto wspomnieć, że formuła, z wyjątkiem jednego składnika dodanego dla zapachu, jest dokładnie taka sama jak formuła Kinerase Restructure Firming Cream dla całej twarzy i szyi. Oznacza to, że nie ma w niej składników, które rozwiązywałyby problemy związane z okolicą oczu, takie jak cienie i opuchlizna.

Kinerase Restructure Ujędrniający krem pod oczy Plusy i minusy

Zalety Kinerase Restructure Ujędrniający krem pod oczy

    Zawiera dobre składniki przeciwzmarszczkowe. Jest zwycięzcą nagrody Allure Best in Beauty. Jest bardzo nawilżający. Jest hipoalergiczny, co jest ważne w przypadku kremu pod oczy.

Wady Kinerase Restructure Ujędrniający krem pod oczy

    Nie działa na ciemne obwódki i opuchliznę pod oczami. Opinie klientów na temat kremu pod oczy Kinerase Restructure Firming Eye Cream są mieszane, a wielu użytkowników twierdzi, że nie robi on nic poza nawilżaniem. Jest to ta sama formuła, co krem do twarzy z linii Restructure Firming. Jest drogi. Opakowanie w słoiku powoduje, że składniki mogą się zepsuć.

Gdzie kupić

Kinerase Restructure Firming Eye Cream można znaleźć w sklepach internetowych oraz w domach towarowych. Słoik ½ oz sprzedaje się za około $55. Widzieliśmy to tak niskie, jak 46,90 dolarów na Amazon.

Wnioski

Istnieją eksperci w dziedzinie pielęgnacji skóry, którzy uważają, że nie ma potrzeby stosowania oddzielnych kremów pod oczy, że twój przeciwstarzeniowy krem do twarzy może działać na twoich oczach równie dobrze. Wydawałoby się, że Kinerase zgadza się. Kinerase Restructure Firming Eye Cream jest po prostu przepakowaniem Kinerase Restructure Firming Cream przeznaczonego do twarzy. Nie musi to oznaczać, że nie działa, ale oznacza, że nie musisz kupować go jako oddzielnego kremu pod oczy. Naszym zdaniem, największym powodem, dla którego warto stosować oddzielny krem pod oczy jest pomoc w walce z cieniami i opuchlizną. Ujędrniający krem pod oczy Kinerase Restructure nie pomaga w tych kwestiach, więc nie widzimy powodu, aby go używać.

Czy stosowałaś już Kinerase Restructure Ujędrniający krem pod oczy? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D