Recenzja kremu pod oczy Neutrogena Healthy Skin

Neutrogena Healthy Skin Krem pod oczy - przegląd produktów

Jak na markę drogeryjną, Neutrogena przebija się i dostarcza imponującą liczbę produktów. Dziś postaramy się dowiedzieć, czy krem pod oczy Neutrogena Healthy Skin jest jednym z nich. Produkt ten składa typowe obietnice. Zmniejsza linie i zmarszczki. Ujędrnia skórę. Uspokaja, łagodzi i zmniejsza opuchliznę. I minimalizuje cienie pod oczami. Jak na razie wszystko jest w porządku, jeśli chodzi o obietnice. Jak wiecie, jestem zdania, że jeśli przynajmniej nie zajmuje się ciemnymi kręgami i opuchlizną, nie powinien być nazywany kremem pod oczy.

Większość, choć na pewno nie wszystkie z Neutrogena Healthy Skin Eye Cream opinie, które widzieliśmy były korzystne opinie od zadowolonych klientów. To bardzo pomocna informacja, ale musimy również wiedzieć, co wchodzi w skład formuły, aby móc dokonać dokładnej oceny.

Neutrogena Healthy Skin Krem pod oczy - składniki i ich działanie

Neutrogena wykonuje dość dobrą robotę informując nas o składnikach i wyjaśniając nieco, w jaki sposób pomagają one poprawić stan skóry. W przypadku kremu pod oczy Neutrogena Healthy Skin, jest to:

    Glycolic Acid, który jest Alpha Hydroxy Acid, który złuszcza skórę. Martwa warstwa zewnętrzna jest usuwana, co minimalizuje wygląd linii i zmarszczek. Melibioza to opatentowana pochodna cukru. Wnika głęboko w warstwy skóry, aby zwiększyć jej jędrność. Pomaga to zminimalizować linie i opuchliznę, a także zapobiega powstawaniu zmarszczek w przyszłości. Witamina A w postaci palmitynianu retinylu pomaga regenerować nowe, zdrowsze komórki skóry. Witamina C działa jako przeciwutleniacz. Pomaga również rozjaśnić skórę, co pomaga w walce z ciemnymi kręgami. Witamina E jest również przeciwutleniaczem, który chroni przed szkodami środowiskowymi powodowanymi przez wolne rodniki. Pro-witamina B5 pomaga budować i utrzymywać poziom nawilżenia. Mika dodaje odrobinę połyskującego pigmentu, który odbija i rozprasza światło, dzięki czemu cienie i linie wydają się zminimalizowane.

Krem pod oczy Neutrogena Healthy Skin można stosować zarówno rano, jak i wieczorem, w zależności od potrzeb. Na stronie internetowej czytamy, że udowodniono klinicznie, że zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek i zwiększa jędrność skóry, ale nie przytacza się żadnych konkretnych badań.

Neutrogena Healthy Skin Krem pod oczy Plusy i minusy

Zalety kremu pod oczy Neutrogena Healthy Skin

    Jest w przystępnej cenie. Zawiera dobrą mieszankę składników przeciwstarzeniowych. Większość opinii na temat kremu pod oczy Neutrogena Healthy Skin, które widzieliśmy, jest pozytywna. Jest bezzapachowy i hipoalergiczny. Opakowanie tubki zachowuje integralność składników.

Wady kremu pod oczy Neutrogena Healthy Skin

    pH może nie być optymalne, aby kwas glikolowy był skuteczny. Minimalizacja cieni pod oczami dzięki zawartości miki jest tylko tymczasowa. Niektórzy klienci twierdzą, że nie jest on zbyt nawilżający.

Gdzie kupić

Krem pod oczy Neutrogena Healthy Skin można znaleźć na każdym kroku. Jest on dostępny w sklepach takich jak Target, CVS i Walgreens. Możesz go również kupić online, jeśli to jest to, co wolisz. Tubka o pojemności ½ uncji kosztuje $11.99. Widzieliśmy go na trochę więcej i trochę mniej, więc upewnij się, że zakupy wokół.

Wniosek

Kiedy weźmiesz pod uwagę składniki, recenzje i cenę, wydaje się, że to całkiem dobry zakład, że Neutrogena Healthy Skin Eye Cream okaże się być mądry zakup.

Czy stosowałeś już krem pod oczy Neutrogena Zdrowa Skóra? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D