Wei East Eyes Alive Review - Skutecznie czy nie?

Wei East Eyes Alive Przegląd

Skóra wokół oczu pokazuje swój wiek na wiele sposobów. Mogą to być drobne linie i zmarszczki. Może to być cień pod oczami lub opuchlizna. A może wszystkie z powyższych. Jeśli tak jest, potrzebujesz kremu pod oczy, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Wei East Eyes Alive łączy w sobie to, co najlepsze w starożytnych chińskich sekretach piękna i nowoczesnych osiągnięciach nauki i technologii, tworząc krem, który może zdziałać wszystko. Zanim wydasz swoje ciężko zarobione pieniądze, sprawdźmy, czy to prawda.

Składniki Wei East Eyes Alive i ich działanie

Kluczowymi składnikami wszystkich produktów Wei East są naturalne zioła. Eyes Alive wykorzystuje kilka z nich w szczególności. Zielona herbata i soja zostały dodane ze względu na ich właściwości przeciwutleniające, które wygładzają i chronią skórę przed wolnymi rodnikami. Morwa biała i rokitnik mają na celu zwalczanie cieni pod oczami. Ogórek, wodorosty i olej z krokosza barwierskiego zwalczają opuchliznę. A ponieważ wszystkie najlepsze składniki na świecie nic nie zdziałają, jeśli nie będą w stanie wniknąć w skórę, Wei East opracował nową, ekscytującą technikę ekstrakcji, która pozwala zachować najświeższe, najbardziej aktywne składniki ziół w nienaruszonym stanie. Są one następnie mielone na małe cząsteczki, które mogą dotrzeć w głąb skóry tam, gdzie są potrzebne.

Wei East Eyes Alive ma jedwabistą konsystencję, nie jest ciężki ani tłusty i szybko się wchłania. Niewielka ilość wystarcza na długo, możesz stosować go samodzielnie, pod krem nawilżający lub z korektorem, aby uzyskać nieskazitelne pokrycie. Krem ma lekki zapach, który większość klientów lubi, ale niektórzy mogą uznać, że podrażnia on oczy.

Wei East Eyes Alive Plusy i minusy

Wymieniając zalety i wady jest to świetny sposób, aby spróbować pomóc zdecydować, czy chcesz zainwestować swoje pieniądze w produkt, czy nie.

Zalety

    Wei East Eyes Alive jest 3 w 1 rozwiązanie, które działa na zmarszczki, ciemne kręgi i opuchliznę. Jest on szeroko dostępny w Internecie i poprzez kanały zakupów domowych. Wei East oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie swoje produkty. Firma ma ugruntowaną pozycję i cieszy się dobrą reputacją. Wiele opinii o produkcie Wei East Eyes Alive wskazuje, że działa on szczególnie dobrze w celu zmniejszenia opuchlizny.

Wady

    Zawiera substancje zapachowe, które mogą powodować, że nie jest odpowiedni dla delikatnej skóry wokół oczu, zwłaszcza dla osób o wrażliwej skórze. Eyes Alive nie został przebadany klinicznie. Opinie o produkcie Wei East Eyes Alive są bardzo mieszane. Wiele osób twierdzi, że nie robi wiele dla zmarszczek i nie robi nic dla ciemnych kręgów.

Gdzie kupić Wei East Eyes Alive

Wei East ma stronę internetową, gdzie sprzedają swoje produkty, w tym Eyes Alive, który idzie do 35 dolarów za butelkę .7 uncji. Biorąc pod uwagę niewielką ilość wymagane, to powinno trwać co najmniej kilka miesięcy. Ale lepszym sposobem, aby przejść byłoby HSN stronie internetowej, gdzie regularna cena wynosi 20 dolarów, ale często jest na specjalne. HSN oferuje również program autoship, jeśli zdecydujesz, że lubisz Wei East Eyes Alive i chcesz zachować otrzymywanie go. Zarówno Wei East i HSN oferują dobrą obsługę klienta i gwarancji produktu, więc w obu przypadkach, jesteś chroniony.

Wnioski

Naturalne zioła od wieków zapewniają chińskim kobietom młody wygląd. Sztuką jest dobranie odpowiednich ziół w odpowiednich kombinacjach i stężeniach, aby były skuteczne. Bez badań klinicznych nie możemy być pewni, że Wei East Eyes Alive jest skuteczny. Powracamy więc do starej rady: "dla jednych działa, dla innych nie".

Biorąc pod uwagę bardzo przystępną cenę (20 dolarów za co najmniej kilka miesięcy dostaw) i gwarancję zwrotu pieniędzy, polecamy go dla niektórych, ale może nie dla wszystkich naszych czytelników. Jeśli masz opuchnięte oczy, spróbuj. Sądząc po opiniach, wydaje się, że jest to jego mocna strona. Jeśli jednak masz wrażliwą skórę lub jeśli niektóre kremy powodują szczypanie lub łzawienie oczu, trzymaj się od niego z daleka. Wielu recenzentów stwierdziło, że krem piecze ich oczy. Z tego powodu, jeśli jesteś w poszukiwaniu nowego kremu pod oczy, masz 20 dolarów do stracenia, a czujesz się odważny, przez wszystkich środków dać Wei East Eyes Alive spróbować. To może być właśnie to, czego szukasz.

Czy stosowałeś Wei East Eyes Alive? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D