Ceramide Lift and Firm Eye Cream Review - Idealna ochrona?

Krem pod oczy z filtrem przeciwsłonecznym Ceramide Lift and Firm

Zostawmy to Elizabeth Arden, aby stworzyć krem pod oczy z filtrem przeciwsłonecznym, który naprawdę możemy uznać za skuteczny. Nie zrozumcie mnie źle. Nie mówię, że filtry przeciwsłoneczne są złe. Ochrona przeciwsłoneczna jest najlepsza. Ochrona przeciwsłoneczna jest najważniejszym czynnikiem w każdym systemie pielęgnacji skóry wartym swojej ceny. Jednak znalezienie doskonałego i skutecznego produktu do pielęgnacji przeciwstarzeniowej, który zawierałby również filtr przeciwsłoneczny, jest bardzo trudne. Zazwyczaj jesteśmy pozostawione same sobie i musimy stosować filtry przeciwsłoneczne oprócz innych produktów.

Ale jak powiedziałem, Elizabeth Arden przynieść nam Ceramide Lift i Firm Eye Cream, który zawiera 15 SPF ochrony przeciwsłonecznej oprócz całej masy innych korzystnych składników. Korzyści Ceramide Lift i Firm Eye Cream obiecuje są:

    Zminimalizowany lok linii, zmarszczek i kurzych łapek. Napięta skóra i uniesione spojrzenie wokół oczu. Gładka, wzmocniona skóra. Nawilżona i chroniona skóra wokół oczu.

Ceramidowy krem liftingująco-ujędrniający pod oczy - składniki i sposób działania

Obietnice to jedno, ale dowód jest w puddingu. Przyjrzyjmy się więc temu budyniowi:

    Ceramide Triple Complex to identyczna ze skórą kombinacja lipidów, która ujędrnia i poprawia strukturę skóry, jednocześnie zapewniając jej prawdziwe nawilżenie. Dzięki temu skóra zyskuje i zachowuje odpowiedni poziom nawilżenia. Technologia Ceramide Plumping wykorzystuje peptydy, które stymulują wzrost kolagenu, dzięki czemu skóra staje się jędrna i puszysta. Ekstrakt z soi i owoców jabłoni wspomagają komunikację między komórkami skóry. Witamina C zapewnia ochronę antyoksydacyjną i umożliwia tworzenie nowych komórek skóry. Octinoxate dla ochrony przeciwsłonecznej.

Należy stosować delikatnie wklepując w skórę wokół oczu po porannym oczyszczeniu.

Podnoszący i ujędrniający krem pod oczy z ceramidami - zalety i wady

Spojrzenie obok siebie na dobre i złe aspekty produktu jest świetnym sposobem na zorientowanie się, czy może on być dla Ciebie użyteczny, czy nie.

Zalety Ceramidowego kremu liftingująco-ujędrniającego pod oczy

    Zawiera ochronę przeciwsłoneczną. Posiada antyoksydanty i składniki komunikujące się z komórkami. Większość opinii o Ceramide Lift and Firm Eye Cream, które widzieliśmy były bardzo korzystne, a klienci zauważyli, że otrzymali doskonałe wyniki.

Wady Ceramidowego Liftingująco-Ujędrniającego Kremu pod Oczy

    Opakowanie słoika oznacza, że niektóre składniki zaczną ulegać degradacji po otwarciu słoika. Rodzaj filtru przeciwsłonecznego, który zawiera Ceramide Lift and Firm Eye Cream może podrażniać Twoje oczy.

Gdzie kupić

Możesz kupić Ceramide Lift and Firm Eye Cream w domu towarowym, jak również online. Słoik ½ uncji sprzedaje się za $52.

Wnioski

Z recenzji, musiałbym powiedzieć, że Ceramide Lift i Firm Eye Cream ma coś się dzieje. Jeśli masz 50 dolarów do wydania na krem pod oczy, to może być to. Sam fakt, że zawiera filtr przeciwsłoneczny i nadal ma luksusową konsystencję, która dobrze się wchłania, wystarczy, aby nazwać to sukcesem.

Czy używałeś Ceramidowego kremu pod oczy liftingująco-ujędrniającego? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D