Murad Renewing Eye Cream Review - Czy to działa?

Murad Odnawiający krem pod oczy - przegląd

Murad to jedna z pierwszych firm zajmujących się pielęgnacją skóry, stworzona przez dermatologa, dr Howarda Murada. Na początku swojej działalności firma oferowała głównie produkty z kwasami alfa-hydroksylowymi do skóry trądzikowej, ale z czasem rozszerzyła swoją działalność na wszystkie rodzaje problemów skórnych. Dziś ich hasło przewodnie brzmi: "Ludzie przychodzą do Murad, kiedy są gotowi, aby odmienić życie swojej skóry".

Murad Renewing Eye Cream, z linii przeciwstarzeniowej Resurgence firmy Murad, został stworzony z myślą o szczególnych problemach związanych z najbardziej delikatną skórą otaczającą nasze oczy. Niezależnie od tego, czy są to kurze łapki, cienie pod oczami czy opuchlizna, ten krem pod oczy ma wszystko, czego potrzebujesz. Nazywają go potrójnym zagrożeniem dla starzenia się skóry wokół oczu, ponieważ zwalcza wszystkie trzy podejrzane czynniki.

Składniki odnawiającego kremu pod oczy Murad i ich działanie

Kompleks rozjaśniający pod oczy Murad ma za zadanie zminimalizować cienie pod oczami. Niestety, choć mamy listę wszystkich poszczególnych składników, nie wiemy, które z nich wchodzą w skład tego kompleksu. Natrafiliśmy jednak na recenzję eksperta kosmetycznego, który stwierdził, że składniki rozjaśniające zawarte w kremie pod oczy Murad Renewing Eye Cream są tylko kosmetyczne, a więc tymczasowe.

Naturalne emolienty zwiększają poziom nawilżenia skóry, pomagając wygładzić obecne zmarszczki i zapobiegając powstawaniu kolejnych. Niektóre z tych emolientów to olejek jojoba i masło z nasion mango. Peptydy, dziki jams i soja poprawiają jędrność i elastyczność skóry.

Zaleca się stosowanie rano i wieczorem jako część trzystopniowego procesu, który obejmuje oczyszczanie, pielęgnację oczu i przeciwstarzeniową pielęgnację twarzy.

Murad Odnawiający krem pod oczy Plusy i minusy

Porównując zalety i wady nieodłączne w produkcie, który myślisz o zakupie jest pewnym sposobem, aby upewnić się, że myślisz o wszystkim, zanim wydasz swoje ciężko zarobione pieniądze.

Zalety Odnawiającego kremu pod oczy Murad

    Jest produkowany przez znaną i szanowaną firmę zajmującą się pielęgnacją skóry. Niewielka ilość wystarcza na długo. Murad Renewing Eye Cream posiada wiele pozytywnych opinii od klientów. Dozownik z pompką utrzymuje integralność składników. Jest szeroko dostępny.

Wady Murad Odnawiający krem pod oczy

    Jest drogi. Zawiera niektóre potencjalnie drażniące ekstrakty botaniczne. Niektórzy recenzenci Murad Renewing Eye Cream stwierdzili, że jest nawilżający, ale nie działa zbyt dobrze na zmarszczki i opuchliznę.

Gdzie kupić

Murad Renewing Eye Cream można łatwo znaleźć zarówno w sklepach, jak i w Internecie. Strona Murad prowadzi ½ uncji pompy za 75 dolarów. Amazon ma go za 50 dolarów. Ulta i Sephora sklepy sprzedają go również, i to może być możliwe, aby spróbować przed zakupem, jeśli zdecydujesz się szukać go w sklepie.

Wniosek

Murad może być znany z niektórych skutecznych produktów, ale Murad Renewing Eye Cream nie wydaje się być jednym z nich. 75 dolarów to dużo, aby zapłacić za dedykowany krem pod oczy, który może naprawdę nie zrobić nic oprócz zapewnienia wilgoci. Jeśli masz zamiar być patrząc w tym górnym przedziale cenowym, są lepsze produkty do wyboru. A jeśli chcesz po prostu dobry krem nawilżający pod oczy, są tańsze opcje niż Murad Renewing Eye Cream.

Czy stosowałaś już Odnawiający krem pod oczy Murad? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D