Pure Silk Anti Aging Review - Czy warto spróbować?

Pure Silk - przegląd produktów przeciwstarzeniowych

W pielęgnacji przeciwstarzeniowej skóry liczą się przede wszystkim składniki. Znajdź formułę, która wykorzystuje te, które działają na Ciebie. A potem trzymaj się jej. Najtrudniejsze jest znalezienie odpowiedniej formuły. Szukaj znanych, sprawdzonych składników, których działanie zostało udowodnione. Pure Silk Anti Aging Serum wykorzystuje kilka sprawdzonych składników i obiecuje tchnąć nowe życie w komórki skóry oraz zwalczać uszkodzenia spowodowane przez wolne rodniki. Serum zostało wyprodukowane przez firmę Baby Quasar, znaną z produkcji urządzeń do terapii światłem. Pure Silk Anti Aging jest promowany jako doskonałe serum do stosowania wraz z terapią światłem.

Składniki Pure Silk Anti Aging i ich działanie

Zielona herbata i kwas hialuronowy to dwa kluczowe składniki aktywne. Zielona herbata to silny przeciwutleniacz, który chroni skórę przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki. Kwas hialuronowy jest doskonałym środkiem nawilżającym, który przyciąga i zatrzymuje wodę, skutecznie wypełniając zmarszczki. Oprócz tych składników Pure Silk Anti Aging zawiera również peptydy miedzi, które zwiększają produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna.

Aby zastosować Pure Silk, nałóż jedną kroplę na czoło, jedną na każdy policzek i jedną na podbródek. Następnie wmasuj ją w całą twarz. Można go również stosować jako krem nawilżający w połączeniu z urządzeniem do terapii światłem Baby Quasar Red.

Plusy i minusy Pure Silk Anti Aging

Zawsze warto zapoznać się z listą zalet i wad tego i każdego innego produktu.

Zalety

    Pure Silk Anti Aging Serum jest wykonany z wysokiej jakości składników. Baby Quasar oferuje 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie swoje produkty do pielęgnacji skóry. Pure Silk Anti Aging opinie są głównie pozytywne, szczególnie powołując się na gładszy koloryt skóry i zwiększenie elastyczności. Produkt jest dostępny online oraz w wysokiej klasy sklepach detalicznych.

Wady

    Firma Baby Quasar koncentruje się przede wszystkim na swoich urządzeniach do terapii światłem. Pure Silk Anti Aging jest jedynym serum i kremem produkowanym przez firmę. Jest to po drogiej stronie 60 dolarów za 1 uncji butelkę serum.

Gdzie kupić

Pure Silk Anti Aging można kupić na kilka różnych sposobów. Na stronie Baby Quasar można go kupić za 60 dolarów, podobnie jak u kilku innych sprzedawców internetowych, w tym w Amazon i Skinstore.com. Jak zawsze należy szukać ofert wysyłkowych, ponieważ może to znacznie wpłynąć na ostateczny koszt. Pure Silk można również znaleźć w droższych domach towarowych, takich jak Neiman Marcus i Nordstrom.

Wnioski

Jeśli lubisz lekkie serum i szukasz uniwersalnego kremu nawilżającego do twarzy o sprawdzonych składnikach, to może to być ten produkt. Zielona herbata, kwas hialuronowy i peptydy miedzi to sprawdzone składniki, których powinnaś szukać w swojej pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Biorąc pod uwagę, że produkt jest sprzedawany przez renomowanych sprzedawców, wspierany przez renomowaną firmę i objęty 60-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, nie sądzimy, aby wypróbowanie go wiązało się z jakimkolwiek ryzykiem. Jeśli 60 dolarów mieści się w Twoim budżecie na serum przeciwstarzeniowe, które działa, to polecamy Pure Silk Anti Aging.

Czy stosowałeś Pure Silk Anti Aging? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D