Dr. Hauschka Eye Solace Review

Dr. Hauschka Eye Solace Przegląd

Czasami po prostu nie wysypiamy się wystarczająco i każdy, kto spojrzy nam w oczy, może to zauważyć. Dzieje się tak dlatego, że oprócz zmęczenia oczu, skóra wokół oczu pokazuje efekty naszego stylu życia. Cienie pod oczami, opuchlizna, ziemista lub pozbawiona blasku skóra oraz suche linie i zmarszczki to sposoby, w jakie brak snu objawia się w oczach.

Dr. Hauschka Eye Solace twierdzi, że to wszystko zmieni. Jest to zabieg przypominający kompres, którego używasz, gdy Twoje oczy potrzebują zastrzyku energii. Odnawia i odświeża wygląd Twoich oczu dzięki ziołowemu roztworowi, który łagodzi i odblokowuje zmęczone, podrażnione oczy.

Składniki Dr. Hauschka Eye Solace i ich działanie

Dr. Hauschka Eye Solace jest dostarczany w postaci 10 kuracji w każdym opakowaniu. Każda kuracja jest dostarczana w fiolce, której zawartość należy opróżnić na jeden z płatków kosmetycznych. Następnie należy rozdzielić płatek na dwie części i nałożyć po jednym na każde oko, położyć się i odpocząć przez 10 minut.

Niektóre z aktywnych składników w formule są:

    Eyebright (aka Euphrasia Officinalis), który jest naturalnym środkiem ściągającym do oczyszczania skóry i tonizowania porów. Jest przeciwzapalny, który uspokaja podrażnienia i łagodzi wrażliwość. Rumianek dla złagodzenia podrażnień. Czarna herbata dla zmniejszenia opuchlizny. Antylis dla złagodzenia zaczerwienień.

Plusy i minusy Dr. Hauschka Eye Solace

Szybkie porównanie dobrych i złych cech produktu jest doskonałym sposobem, aby dowiedzieć się na pewno, po której stronie są Twoje preferencje.

Zalety Dr. Hauschka Eye Solace

    Recenzje Dr. Hauschka Eye Solace, które widzieliśmy są prawie wszystkie pozytywne. Klienci mówią o dostrzeganiu ogromnej widocznej różnicy po zastosowaniu zabiegów. Jedyne skargi są tak naprawdę bardziej jak sugestie, aby uczynić go lepszym, takie jak dostarczanie wstępnie przyciętych płatków w odpowiednim rozmiarze, aby nie trzeba było ich obierać, co może być mniej niż doskonałą nauką. Jest to dość przystępne, jeśli używasz go jako raz na jakiś czas leczenia.

Wady Dr. Hauschka Eye Solace

    Zawiera alkohol, który może być drażniący. Możesz być w stanie uzyskać podobne rezultaty stosując domowe sposoby, takie jak okłady z lodu lub torebki z herbatą.

Gdzie kupić

Dr. Hauschka Eye Solace można kupić online na stronie Dr. Hauschka lub w kilku innych sklepach internetowych. Pudełko z 10 zabiegów sprzedaje za 32,95 dolarów.

Wnioski

Jeśli kojące leczenie dla opuchnięte, czerwone, podrażnione oczy brzmi dobrze dla Ciebie, Dr Hauschka Eye Solace jest dobrym wyborem. Pewnie, że można zaparzyć wodę przez torebki herbaty lub zastosować okład z lodu dla podobnego efektu, ale to jest splurge, który po prostu może być tego warte.

Czy stosowałeś już Eye Solace Dr. Hauschka? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D