Liftingująco-ujędrniający krem pod oczy Boots No7 Lifting & Firming Eye Cream Review

Boots No7 Lifting & Firming Eye Cream - przegląd produktów Boots

Choć Boots nie jest tak dobrze znany w Stanach Zjednoczonych, jest jedną z najbardziej uznanych firm kosmetycznych i pielęgnacyjnych w Wielkiej Brytanii. A No7 jest ich najpopularniejszą linią, znaną z przystępnej ceny i skuteczności. Liftingująco-ujędrniający krem pod oczy Boots No7 jest częścią tej linii i został stworzony, aby redukować oznaki starzenia się delikatnej skóry wokół oczu. Stworzony z myślą o skórze dojrzałej, która straciła swoją elastyczność i wyrazistość, ten przeciwstarzeniowy krem pod oczy widocznie podnosi i ujędrnia skórę, zmniejszając opuchliznę i zwiotczenie oraz drobne linie i zmarszczki.

Boots No7 Lifting & Firming Eye Cream Składniki i ich działanie

Boots No7 Lifting & Firming Eye Cream dostarcza składników nawilżających i ujędrniających w postaci jedwabistego kremu. Wyciąg z wodorostów i szereg peptydów pomaga ujędrnić skórę, co działa na zmniejszenie zmarszczek i opuchlizny. Gliceryna i inne składniki nawilżające zapewniają nawilżenie, zapobiegając przesuszeniu i powstawaniu kolejnych zmarszczek.

Ten krem pod oczy został przebadany przez dermatologów pod kątem bezpieczeństwa nawet dla wrażliwej skóry. Jednak z kilku recenzji Boots No7 Lifting & Firming Eye Cream wynika, że wiele osób zauważyło, że krem podrażnia oczy, sprawia, że stają się one wilgotne i zaczerwienione.

Zalecane stosowanie wymaga nakładania kilku małych kropli palcem na skórę pod oczami dwa razy dziennie, rano i wieczorem.

Boots No7 Liftingująco-ujędrniający krem pod oczy Plusy i minusy

Zawsze warto porównać dobre i złe strony produktu, którego zakup rozważasz.

Zalety Boots No7 Liftingująco-ujędrniający krem pod oczy

    Jest stosunkowo niedrogi. Niewielka ilość wystarcza na długo. Większość opinii pochodzi od zadowolonych klientów, którym szczególnie podoba się sposób, w jaki zmniejsza opuchliznę.

Wady Boots No7 Liftingujący i ujędrniający krem pod oczy

    Być może jego produkcja została zakończona, ponieważ nie jest już dostępny na stronie internetowej Boots US. Może podrażniać oczy. Wielu recenzentów twierdzi, że Boots No7 Lifting & Firming Eye Cream nawilża, ale nie robi nic więcej.

Gdzie kupić

Na razie Boots No7 Lifting & Firming Eye Cream jest dostępny online za około 20 dolarów. Nie wydaje się, aby był wymieniony na stronie internetowej Boots, więc nie wróży to dobrze przyszłej dostępności. Target posiada produkty Boots, więc może będziesz mieć trochę szczęścia tam, jak również.

Wnioski

Boots No7 Lifting & Firming Eye Cream jest całkiem skutecznym kremem pod oczy w średniej i niskiej cenie, szczególnie jeśli Twoim głównym problemem jest opuchlizna lub worki pod oczami. Jedyne obawy, jakie mamy, to fakt, że może być drażniący i możliwość, że Boots już go nie produkuje. W końcu, jeśli na niego natrafisz, myślimy, że warto spróbować, ale z całym wyborem kremów pod oczy, nie radzilibyśmy zejść z drogi, aby użyć tego jednego.

Czy próbowałaś już Liftingująco-ujędrniający krem pod oczy Boots No7? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

By Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D