Vichy ProEVEN Eye Corrector Dark Circles and Spots Review

Vichy ProEVEN Eye Corrector Dark Circles and Spots - przegląd produktów

Vichy ProEVEN Eye Corrector Dark Circles and Spots, reklamowany jako pierwszy produkt do pielęgnacji skóry wokół oczu, który zwalcza wszystkie przyczyny powstawania cieni i nierównomiernego kolorytu skóry pod oczami, ma wiele do zaoferowania. Cienie pod oczami to trudna sprawa i istnieje wiele powodów, dla których się pojawiają. Czasami jest to po prostu noc (lub kilka nocy) bez snu. Czasami są to alergie. Czasami jest to słabe krążenie. Czasami to szczęście dziedzicznego losowania.

Bardzo wątpię, że Vichy ProEVEN Eye Corrector Dark Circles and Spots może zmienić twoje geny, ale stosując bardziej rozsądne oczekiwania, zobaczmy, co Vichy umieścił w tym kremie pod oczy, aby rozjaśnić te problematyczne ciemne kręgi i plamy.

Vichy ProEVEN Eye Corrector Cienie pod oczami i plamy Składniki i sposób ich działania

Sztandarowym składnikiem formuły Vichy ProEVEN Eye Corrector Dark Circles and Spots jest Ceramide Bright. Jest to opatentowana przez Vichy mieszanka rozjaśniająca, składająca się z takich składników jak korzeń lukrecji, witamina C i kwas salicylowy. Zawiera również Niacynamid (alias witaminę B3), który rozjaśnia ciemne plamy spowodowane działaniem słońca, oraz kofeinę, która poprawia krążenie. To może pomóc pozbyć się ciemnych kałuż krwi tuż pod skórą, które są spowodowane nieszczelnymi naczynkami.

Vichy ProEVEN Eye Corrector Dark Circles and Spots był testowany klinicznie przez okres miesiąca. Wyniki pokazują, że po 4 tygodniach, 90% uczestników miało:

    Zmniejszenie widoczności ciemnych kręgów. Rozjaśnienie skóry w okolicach oczu (okolice kości policzkowych). Zmniejszenie kontrastu pomiędzy skórą pod oczami a skórą w innych miejscach na twarzy.

Vichy ProEVEN Eye Corrector Dark Circles and Spots został również przetestowany dermatologicznie i okulistycznie i uznany za bezpieczny i niepodrażniający.

Vichy ProEVEN Eye Corrector Dark Circles and Spots Plusy i minusy

Zalety Vichy ProEVEN Eye Corrector Dark Circles and Spots

    Zawiera kilka bardzo dobrych składników, które promują anti-aging, jak również rozjaśnianie ciemnych plam. Jest hipoalergiczny i bezzapachowy. Dozownik pompy będzie utrzymywać integralność składników.

Wady Vichy ProEVEN Eye Corrector Dark Circles and Spots

    Vichy ProEVEN Eye Corrector Dark Circles and Spots opinie są mieszane. Niektórzy mówią, że to działa naprawdę dobrze. Inni mówią, że nie w ogóle. Jest dość drogi. Mówi się, że celuje we wszystkie przyczyny ciemnych kręgów, ale tak naprawdę nie i nie może.

Gdzie kupić

Możesz kupić Vichy ProEVEN Eye Corrector Dark Circles and Spots w CVS zarówno w sklepie jak i online. Istnieje kilka innych opcji online do zakupu go, jak również. Pompa ½ uncji zachowuje dla 40 dolarów, i to jest dość dużo cena widzieliśmy wszędzie.

Wniosek

To jest rzeczywiście trudne do wywołania. Jeśli zmagasz się z dziedzicznymi ciemnymi kręgami, prawdopodobnie próbowałeś już wszystkiego i jesteś sceptyczny wobec próbowania tego jednego też. Szczerze mówiąc, ciemne kręgi mogą być jednym z najtrudniejszych problemów skórnych do rozwiązania. Z drugiej strony, wiele kobiet odniosło sukces z Vichy ProEVEN Eye Corrector Dark Circles and Spots, a testy kliniczne również wyglądają całkiem nieźle. Następnym razem, gdy znajdziesz się z 40 dolarów do stracenia, spróbuj go. Nawet jeśli nie robi wiele dla swoich ciemnych kręgów, to jest dobre dla Twojej skóry.

Używałeś Vichy ProEVEN Eye Corrector Ciemne kręgi i plamy? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D