Recenzja ekstremalnie ujędrniającego kremu pod oczy Ahava

 

Ahava oznacza miłość w języku hebrajskim. Mają nadzieję, że tak właśnie będziesz się czuła w stosunku do Ahava Extreme Firming Eye Cream. Z pewnością wielu ich klientów ma takie odczucia i to właśnie skłoniło nas do bliższego przyjrzenia się temu produktowi. Produkty Ahava opierają się na wielu składnikach, które można znaleźć w bogatym w minerały Morzu Martwym, aby zapewnić im wyjątkowe korzyści. W przypadku Ahava Extreme Firming Eye Cream, korzyści te obejmują znaczące zmniejszenie widoczności linii i zmarszczek oraz prawdziwe ujędrnienie cienkiej i delikatnej skóry wokół oczu. Skóra będzie wyglądać młodziej i bardziej promiennie, będzie pełna blasku i podniesiona.

W testach klinicznych stwierdzono, że produkt ten poprawił wygląd i jędrność skóry wokół oczu u 86% uczestników i zapewnił ogólną satysfakcję 96%. Prawdziwa historia Ahava Ekstremalnie Ujędrniającego Kremu pod Oczy tkwi w formule, więc przejdźmy od razu do jego składu.

Składniki Ahava Extreme Firming Eye Cream i sposób ich działania.

Składniki zawarte w Ahava Extreme Firming Eye Cream to:

  • Mech islandzki, który działa jako naturalny środek łagodzący. Świetnie sprawdza się w przypadku egzemy i nadmiernie suchej skóry. Osmoter. Jest to nazwa nadana koncentratowi minerałów z Morza Martwego, który jest dostępny wyłącznie w Ahava. Odmładza i ładuje skórę. Czerwone mikroalgi, które zmniejszają szorstkość skóry i zmniejszają widoczność drobnych linii i zmarszczek. Algi Dunaliella, które są przeciwutleniaczem chroniącym skórę przed degradacją komórek spowodowaną wolnymi rodnikami, których pełno jest w skórze narażonej na działanie słońca i środowiska. Jagody Goji, które są pełne składników odżywczych i antyoksydantów, aby odżywiać i chronić skórę. Ekstrakt z daktyli, który jest bogaty w żelazo, magnez oraz witaminy A i E, które zwiększają syntezę kolagenu i zmniejszają widoczność zmarszczek. Ekstrakt z korzenia maliny, który działa przeciwzapalnie i pobudza zdrowy obrót komórek skóry.

Ahava Extreme Firming Eye Cream należy nakładać na skórę wokół oczu rano i/lub wieczorem. Wyniki przytoczone w badaniu klinicznym pojawiły się podczas 4 tygodni ciągłego stosowania.

Zalety i wady Ahava Extreme Firming Eye Cream

Zalety Ahava Ekstremalnie Ujędrniający Krem pod Oczy

  • Zawiera wiele składników leczniczych i naprawczych dla Twojej skóry. Znaleźliśmy wiele pozytywnych opinii na temat Ahava Extreme Firming Eye Cream. Jest bezzapachowy.

Wady Ahava Extreme Firming Eye Cream

  • Jest drogi. Opakowanie słoika oznacza, że wiele składników straci swoją skuteczność wkrótce po otwarciu opakowania.

Gdzie kupić

Możesz kupić Ahava Extreme Firming Eye Cream w domach towarowych, takich jak Macy's, sklepach z kosmetykami, takich jak Ulta, kanałach zakupowych, takich jak HSN lub online na stronie Ahava. Słoik ½ uncji kosztuje $52.

Wniosek

Gdyby nie opakowanie słoika wraz z ceną, polecam spróbować Ahava Extreme Firming Eye Cream. Ale za 50 dolarów plus, chcesz coś, co będzie tak skuteczne na dole słoika, jak to jest na górze.

Więcej na: http://patrycja-zarychta.pl

Autor

Kinga Zalewska

Z zawodu tłumacz języka angielskiego. Kosmetykami zajmuję się hobbystycznie już od ok 10 lat! Cenię sobie naturalne produkty, szczególnie o krótkich składach. Jestem też wegetarianką i młodą mamą :D